Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 09:32
 
Yazın Güneşten Saklanmayın
Yaşamın hızlı temposu cildinizi zaten ciddi anlamda yıpratır.
Sağlık Haberi
Yazın Güneşten Saklanmayın

 

Yetersiz beslenme, doğru su tüketmemek ve besin değerleri düşük sebzeler, ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri size sunamaz. Tüm bunlar yetmiyor gibi yaz ve kış ayları da cilt için zorlayıcıdır. Kışın kuru ve soğuk hava, yazın ise güneş oldukça sıkıntılı durumlar yaşanmasına neden olabilir. Özel ürünler ile yapılan cilt bakımı ile vücudun yıpranan hücrelerini onarmak mümkündür. Özellikle başarılı güneş kremi kullandığınızda, yaz aylarının etkisini ciddi anlamda azaltacaktır. Cilde zarar veren UV ışınlarını yansıtarak, cildin emilimini düşürmesi sayesinde, cilt kendini daha rahat hissedecektir. Bu şekilde, tüm yaz boyunca dilediğiniz zaman güneşte dolaşabileceksiniz. Tüm bedeninize uygun ürünleri değerlendirebilir, cilt tipine uygun olanları seçebilirsiniz. Bu şekilde harika sonuçlar alacak, benzersiz bir bronzluğu da güneş kremleri ile yakalayabileceksiniz. Cildin özel dokusuna hitap eden bu harika kremler sayesinde, farklı ve etkileyici sonuçları anında hissedebilirsiniz. Doğru ürünü kullandığınızda cildinizde harika bir hafiflik olur. Bu şekilde cilt sorunları da sizden uzaklaşmış olacaktır. Koruyucu olmalarının yanı sıra, cildi daha güzel ve inanılmaz bir hale getirecek olan bu ürünler, bay ya da bayan, her yaş grubuna uygun olarak hazırlanmıştır.

Zaman cildimize karşı biraz acımasızdır. Dış etmenler ise, zamanın götürdüklerini arttırır. Bu nedenle besleyici ve koruyucu özelliğe sahip cilt bakım ürünleri kullanmak her zaman en doğru tercih olacaktır. Yazın yoğun olarak maruz kalacağınız güneş ışınlarında korunmak, oldukça önemlidir. Bu nedenle güneş kremi tavsiye arayabilirsiniz. Farklı şekillerde, özelliklerde ve yapıda ürünler içinden doğru olanı seçmenizde fayda var. Her cilt tipine özel hazırlanmış ürünler, faktörleri bakımından da farklılık gösterir. Hassas ciltler için güneş kremi önerileri daha yüksek faktörlü olanlar olacaktır. Ayrıca bronz bir tene sahip olmak için de takviye ürünler kullanılabilir. Oldukça hafif, yağ oranı düşürülmüş birçok ürün karşınıza çıkabilir. Özel kokuları, ince yapıları ile artık güneş losyonları da yaz aylarında kullanılabilecek olan etkili ürünler içinde yer alıyor. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünleri tüm yaz boyunca çantanızdan ayırmayacağınıza eminiz. Çantanızda her zaman hafif bir güneş koruyucu olmasında fayda vardır. En güzel sonuçları elde edebilmek adına, yenilikçi ürünler de tercih edilebilir. Doğru ürünü nasıl seçeceğiniz yönünde sizlere yardımcı olacak birçok konu bulunur. Bunları değerlendirerek, cilt yapınız için en sağlıklı olanı almanız faydalı olacaktır.

Güneşin verdiği kuruluk hissi, cildin epiderm tabakasına ulaştığında ki ciddi hasarları gerçek anlamda bilmek gerekiyor. Bu nedenle güneş için kullanılacak olan ürünlerin ne kadar önemli olduğunu sizler de kabul edebilirsiniz. Zamanın yıpratıcı etkisini tetikleyen ve hızlandıran hava şartları, yaşlı ve kırışıklar ile dolu sorunlu bir cilde neden olabilir. Özellikle yüz bölgesi bu konuda çok hassastır. Değişik formüller ile zenginleştirilmiş olan yüz için güneş kremi kullanmanız, daha berrak ve muhteşem bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Besleyici özelliklere sahip olan yüz kremleri, gün boyu nemi korurken, güneşten de korunmayı sağlar. Bu ikili korumanın yanı sıra, içeriğinde ki zengin mineraller sayesinde besleyici özelliğini de yerini getirmiş olacaktır. En farklı sonuçlar için hemen doğru bir ürün seçmeye başlayabilirsiniz. Dermoinn sayesinde yaz aylarında güneş ile köşe kapmaca oynamak yerine, istediğiniz gibi özgürce yazın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yazın, Güneşten, Saklanmayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı