Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 18:06
 
Ünlü: “Büyükakın’ı destekleyeceğiz”
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan seçim süreci hakkında bilgi verdi. Ünlü süreçle ilgili olarak, “Cumhur İttifakı’nın gereklerini yapmaya devam edeceğiz” dedi
Güncel Haberi
Ünlü: “Büyükakın’ı destekleyeceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, 31 Mart’ta düzenlenecek olan yerel seçimlere yönelik konuştu. Ünlü, “Geçtiğim iz aylarda başlayan belediye meclis üyelikleri başvuru sürecimiz 15 Ocak’ta sona erecek. Başvuruları kabul edilen isimler ise 19 Şubat’ta açıklanacak. İlçe belediye başkanlıkları adaylığı için 1 ay önce Genel Merkezimize rapor ilettik. Konuyu Genel Merkezimiz takip ediyor” dedi. Konuşmasında Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için konuşan Ünlü, “AK Parti’nin Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Tahir Büyükakın’ın yanındayız. Cumhur İttifakı’nın gereklerini yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

RESMİ DAVET GELDİ

Önümüzdeki cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısı için resmi davet aldıklarını belirten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Resmi davet geldi. Genel merkezimize konuyu belirttik. Biz de cumartesi günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Aday Tanıtım programına katılım göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü:, “Büyükakın’ı, destekleyeceğiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı