Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 09:29
 
Tahir Büyükakın, Kural'ı ziyaret etti
Cumhur İttifakı’nın AK Partili Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural’ı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Tahir Büyükakın, Kural'ı ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde göreve atanan MHP İlçe Başkanı Kural, bugün ilçe teşkilatında önemli misafirleri ağırladı. Cumhur İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili İrfan Ayar, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Kural’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni ataması yapılan Kural’a hayırlı olsun tebriklerini ileten Büyükakın buluşmada yaptığı konuşmasında, “Bu memleketin sahip olduğu Anadolu ruhu Malazgirt’te, Söğüt’te, 15 Temmuz’da ve lazım olduğu her yerde ortaya çıkıyor. Bu milletin mayasında bu var ve milletler ruhla yaşar. Hangi görevi yapıyorsak yapalım, o ruhu unutmadan bu millete hizmet edelim. Dünyada zulme maruz kalan insanların yanında olmak aleme nizam vermek bizim ceddimizde ortak noktamız.

RUHU YAŞATMAK GÖREVİMİZ
Bu milletin bekası için çalışacağız, yerel seçimlerib beka ile ne alakası var diyebilirler. Yönetici yerli ve milli değilse, bu topraklara at derdi yoksa yapacağı hizmetten ne hayır gelir. Vatansız yaşamız mümkün değil. Biz hiç boyunduruk altında yaşamadık. Bu Milletin kahramanları hiç bitmedi. Yok oldular dedikleri vakitlerde Çanakkale oldu. Bu günde aynı şey olsa bu milletin evlatları aynı şeyi yapacaklar. Bu ülkeyi hiçbir zaman düşmanlara teslim etmeyeceğiz. Bu ruhu yaşatmak bizim görevimiz. 

MEMLEKETİMİZE HİZMET EDECEĞİZ
Belediye başkanlığıyla ilgili gerekli donanım ve birikim bizlerde var. Bu kentin her karışının mevzularını biliyoruz. Şehrin en doğusunda batısına her yerinden haberimiz var. Yetkin arkadaşlarla çalıştığımız zaman bu kenti imrenilecek bir yer yaparız. Bu şehrin dünyada da tanınan, insanların yaşamaktan mutlu olacağı, Kocaeli’de Gebze’de yaşıyorum demeyi ayrıcalıklı hale getirmemiz lazım. Bunun için gereken her adımı atacağız. El birliğiyle memleketi bir yere getireceğiz ve evlatlarımıza gururla bu mirası bırakacağız. Bu şuurla memleketimize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu. Görüşme çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın,, Kural'ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı