Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 18:41
 
Tahir Büyükakın’dan anlamlı ziyaret
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulunda engellilerle tek tek ilgilendi
Güncel Haberi
Tahir Büyükakın’dan anlamlı ziyaret

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Özel Mürüvvet Evyap Özel Eğitim Okulu’nu ziyaret etti. İzmit Zihinsel Engelliler Beceri, Geliştirme ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Muhittin Erkaya ve okul yöneticilerinin karşıladığı Büyükakın, engelli çocukları ziyaret etti. Büyükakın, çocuklarla yakından ilgilenirken, engelli gençlerle de üretim yaptıkları alanda sohbet etti. 

 

 

TEK TEK İLGİLENDİ


Engelliler Günü nedeniyle engellilerle bir araya gelen Doç. Dr. Tahir Büyükakın, özel insanların dünyasını anlamak, engelsiz bir Kocaeli, engelsiz bir Türkiye ve engelsiz bir dünya dileğinde bulundu. Engellilerle yakından ilgilenen Büyükakın, engelli çocukları ve gençleri bulundukları sınıf ve üretim alanlarında ziyaret etti. Engellilerle tek tek ilgilenen Büyükakın, ziyaretin ardından Okul ile ilgili İzmit Zihinsel Engelliler Beceri, Geliştirme ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Muhittin Erkaya’dan bilgi aldı. 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın’dan, anlamlı, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı