Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 22:51
 
Tahir Büyükakın Ak Parti Dilovası'nı Ziyaret Etti
AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, Dilovası İlçe Başkanlığı ziyaret ederek Teşkilat mensupları ve Başkan aday adaylarıyla bir araya geldi.
Güncel Haberi
Tahir Büyükakın Ak Parti Dilovası'nı Ziyaret Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye adayı olarak açıklanan Doç. Dr. Tahir Büyükakın ziyaretlere devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında sahaya inen Büyükakın, bugün AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Yapılan toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, ilçe yöneticileri, il yöneticileri, belediye meclis üyeleri, AK Parti Dilovası Belediye Başkan aday adayları, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

HEDEFİMİZ EN AZ YÜZDE 50

İlçe Teşkilatı toplantı salonunda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Osman Akbulut, "Cumhurbaşkanımızın açıklaması ile belirlenen Büyükşehir Adayımız Tahir Büyükakın ve İl Başkanımızın teşkilatımızı ziyaret etmeleri bizleri sevindirdi. Bizde 29 Mart'ta yapılacak olan seçimlerde teşkilatımızla aday adaylarımızla canla başla çalışarak hem büyükşehir hemde Dilovası Belediyesi'nde ak hizmetlere devam etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Hedefimiz en az yüzde 50 oy almaktır. Bunun için sıkmadık el girmedik ev bırakmayacağız."dedi.

DİLOVASI'NA GÜVENİYORUM

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, "Genel Merkezimizce belirlenen Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tahir Büyükakın ile birlikte seçim çalışmalarına start verdik. Bundan sonra ki süreçte ilçe belediye başkan adaylarımız belirlenecek ve Büyükşehir ve ilçe adaylarımız ile gece gündüz demeden hep birlikte en çok oyu almak için çalışacağız. Dilovası'ndan da en az yüzde 50 oy bekliyoruz. AK Parti ben değil, biz diyenlerin partisidir. Hepimiz bir olacağız ve gece gündüz demeden kenetlenerek çalışacağız. Ben inanıyorum ki Dilovası her zaman olduğu gibi hem Cumhurbaşkanımıza hemde AK Partiye bir kez daha sahip çıkacaktır."dedi.       

HAK VE BATIL MÜCADELESİ VERİYORUZ

Dilovası teşkilatındaki sıcak karşılamasından dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, cumartesi gününden bu yana kendisine yönelik pozitif enerjiden güç aldığını belirtti: “Hepinizi burada görmek çok güzel. Bunun için Allah’a şükrediyorum. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için kimse kıran kırana yarışmadı. Aramızda mücadele olmadı. Bu teşkilatlarda bu olmaz. Adaylığın açıklandığı günde, dün de bugünde yan yanayız” dedi. Üniversite 15 yıl, 10 yıl belediyecilik, 1.5 yılda Valilik yaptığını hatırlatan Büyükakın şöyle konuştu: “Bu nedenle birkaç pencereden hayata bakmaya başladım. 1071 yılından buyana felaketler yaşadık. 15 Temmuz ve sonrasında yaşananlar 1071 yılında yaşananlar aynı zaman diliminde. Hak ve batıl mücadelesi veriyoruz. Şu anda bu kalenin temsilcisi Cumhurbaşkanımızdır. Bu kale yıkılırsa ümmet yıkılır. Biz bu mücadeleyi bırakmayız. Bizim taşıdığımız değerler var. Millete hizmet etmeyi en kutsal değer olarak biliyoruz.

TEŞKİLATLARIMIN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARTMAYACAĞIM

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü bizim için kutsal bir mücadele. Allah yolunda mücadele etmek bizim vazifemiz. Makamımızın ne olduğunun önemi yok.” Teşkilatlara ‘Hiçbirinizin yüzünü kara çıkarmayacağım’ sözünü veren AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Büyükakın, “Cumhurbaşkanımız 2-3 saat uyku ile ayakta kalıyor. Enerjisini yüreğinden alıyor. Bende bu enerji ile çalışacağım hiçbirinizin yüzünü kara çıkarmayacağım. Nihai hedefimiz davanın başarılı olması, ümmetin, ülkenin, devletin ayakta kalması; bu kalenin yıkılmamasıdır. Ben burada doğdum, burada büyüdüm. Sadece kendimizin değil, bütün çocukların huzurlu olması için çalışacağız. El birliği ile var gücümüzle, İslam ve insanlık için hak davamızın galip gelmesi için mücadele edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Büyükakın'a günün anısına çiçek takdim ettiler.

 
2018/11/2018-11-29-19-07-59.jpg
 

 
2018/11/2018-11-29-19-08-06.jpg
 
2018/11/2018-11-29-19-08-08.jpg
 

2018/11/2018-11-29-19-08-22.jpg
 
2018/11/2018-11-29-19-08-24.jpg
Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın, Ak, Parti, Dilovası'nı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı