Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 19:50
 
Sosyal Medyadan MHP İl Yönetimine Tepki, Cihan Sevinç'e Destek!
MHP Partisi Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç’in görevden alınmasına ilçede yaşayan her kesimin tepkileri çığ gibi büyüyor. MHP’lisinden, AK Partilisine, CHP’liden Saadetlisine herkes sahip çıktı.
Siyaset Haberi
Sosyal Medyadan MHP İl Yönetimine Tepki, Cihan Sevinç'e Destek!

18 Mart 2017 tarihinde yapılan ilçe kongresinde İl Başkanı Aydın Ünlü’nün desteklediği adayın Hüseyin Türkel’in karşısına liste çıkararak aday olan ve 142-79 ile kazanan Cihan Sevinç, görev yapığı sürede ilçe halkıyla birleştirici mesajlar vererek MHP’den AK Parti’ye CHP’den  Saadet Partisine mensup kişilerce herkesin hoşnutluğunu kazanmayı bildi.

Görevden alınması ve MHP’nin kapısının kırılmasını olayını anlayamadıklarını belirten Dilovası halkı sosyal medyadan Cihan Sevinç ve yönetimine yorumlarıyla destek verirken, İl yönetimine ise büyük tepki  veriyorlar.

MHP İlçe Başkanı Cihan Sevinç'in görevden  alınması ile ilgili Görüşlerini için telefonla ulaştığımız İl Başkanı Aydın Ünlü, yeni kapı ruhu ve cumhur ittifakına zarar verecek beyan ve söylemleri olmuştur, 3 gün boyunca Dilovası’nda araştırma yaptık ve sonucunda görevden aldık söylemlerine karşı peki araştırmayı siz mi yaptınız yoksa genel merkez mi, bu araştırma ve soruşturmaya nereden ulaşabiliriz, bize soyut bilgiler vererek Yeni Kapı Ruhuna ve Cumhur İttifakına aykırı fiil ve söylemleri var diyorsunuz bunları somutlaştırarak örnekleyebilirimsiniz söylemimize cevap veremeyerek telefonu kapattı.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sosyal, Medyadan, MHP, İl, Yönetimine, Tepki,, Cihan, Sevinç'e, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı