Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 18:18
 
Semiha Müdürün Düğününe katılım yoğun oldu!
Dilovası Özel Etkin Rehabitasyon Merkezi Müdürü Semiha San, Zafer Harput ile yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi.
Dilovası Haberi
Semiha Müdürün Düğününe  katılım yoğun oldu!

Dilovası Özel Etkin Rehabilitasyon Merkezinin Müdürü Semiha San, hafta sonunda yapılan muhteşem bir düğünle Zafer Harput evlendi.

Dilovası Belediyesinde 30 yıla yakındır ve çeşitli kademelerde müdürlük ve amirlik yapan Selim San'ın da kızı olan Semiha San'ın düğününe ilçe halkı ve başta AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman olmak üzere, Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti  İl Yönetici İlhan Yıldırım,Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut,Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve değişik partiye mensup siyasiler yoğun ilgi gösterdi. 

Gelin adayı Semiha San'ın Babası Selim San ve annesi Saime San ile Damat adayı Zafer Harputun babası Ahmet Harput ve anne Sevgi Harput misafirlerle yakından ilgilendikleri gözlendi.

Selim San yaptığı açıklamada, kızımın bu mutlu gününde bizlerin yanından olma gayreti gösteren,  uzaktan ve yakından gelen tüm misafirlerimiz ile AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman olmak üzere, Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti  İl Yönetici İlhan Yıldırım,Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut,Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve değişik partiye mensup siyasilere çok teşekkür ediyorum dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Semiha, Müdürün, Düğününe, , katılım, yoğun, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı