Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 19:20
 
Şehit İ.Atasoy İmam-hatip Lisesinde Mezuniyet Coşkusu!
Dilovası Şehit İlimdar Atasoy Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında 80 öğrenci mezun etti.
Eğitim Haberi
Şehit İ.Atasoy İmam-hatip Lisesinde Mezuniyet Coşkusu!

Okulun çok amaçlı toplantı salonunda düzenlenen mezuniyet töreni saygı duruşu, istiklal marşı ve  Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı. Okul Müdürü Özgür Şafak Kaya, bu eğitim öğretim döneminde 80  öğrencinin okuldan mezun olduğunu söyledi.   

Okul Müdürü Özgür Şafak Kaya daha sonra şöyle devam etti “Sevgili gençler, bu mutluluğu siz buradan mezun olarak yaşadığınız gibi bizlerde sizin gibi pırıl pırıl ve münevver gençleri mezun etmekle yaşıyoruz. Bu okulda değerli öğretmenlerimiz sizlerin bilgi sahibi olmanızı erdemli kişilik sağlamanız için gayret ve çaba gösterdi. Sizleri hem erdem sahibi hem de bilgi ile donatılmış olarak mezun etmek bizleri onurlandırıyor ve gururlandırıyor.  Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Lise hayatınızın bitmesi yeni bir hayata başlangıcınız olacaktır. Sizlerin gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Değerli meslektaşlarım, bir anne, bir baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

80 öğrencinin mezun olduğu 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında Okul 1. Beyzanur ÖNKAL, okul ikincisi  Sedanur BAŞARAN, okul üçüncüsü de Yıldız KERETAŞ oldu. Dereceye giren öğrenciler plaketle ödüllendirildi.

Proğram Bayrak ve Kuran-ı Kerim devir teslim, okul birincisi Beyzanur Önkal’ın konuşması, mezuniyet yemini, diplomaların verilmesi ve  kep atma töreni ile son buldu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, İ.Atasoy, İmam-hatip, Lisesinde, Mezuniyet, Coşkusu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı