Haber Detayı
13 Temmuz 2017 - Perşembe 22:28
 
Saadet Partisi İl Başkanı Çelik'ten Dilovası'na övgü!
Kocaeli’miz Marmara bölgesinin incisi. Bu incinin özü ise Dilovası. Güzelliği saklı bir kent olan Dilovası’nın kamuoyuna çıkaracak çalışmaları Saadet Partisi olarak sizlerle birlikte yapacağız dedi
Siyaset Haberi
Saadet Partisi İl Başkanı Çelik'ten Dilovası'na övgü!

Saadet Partisi Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel  basın toplantısı düzenledi. Dilovası Tavşancıl Sahil Restaurat’ta düzenlenen basın toplantısına SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, il yöneticisi Süleyman Sever, Dilovası ilçe başkanı Mustafa Türel, ilçe yöneticisi Eyüp Can ve SP Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Duha katıldı.

Toplantıda ilk olarak SP Dilovası İlçe Başkanı Mustafa Türel bir konuşma yaparak, “İl başkanımız ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Dilovası ilçemize geldi. 15 Temmuz’n yaklaşan yıldönümü vesilesiyle başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere tüm şehitlere Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

 

DİLOVASI’NIN GÜZELLİKLERİ VAR

Mustafa Türel’in ardından SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik bir konuşma yaptı. SP’li Çelik, “Kocaeli’miz Marmara bölgesinin incisi. Bu incinin özü ise Dilovası. Güzelliği saklı bir kent olan Dilovası’nın kamuoyuna çıkaracak çalışmaları Saadet Partisi olarak sizlerle birlikte yapacağız. Kocaeli kamuoyunda Dilovası hastalıkların ön plana çıktığı, çarpık kentleşmenin doruğa çıktığı bir kent olarak biliniyor. Böyle güzellikleri olduğu bir ilçeyi daha iyiye götürmek siyasilerin görevi. Bir yerde göz yumularak, kanunların verdiği yetkinin dışına çıkıp adamlar kayrılmış ise orada çarpık bir yapılaşma çıkıyor.

 

SİYASİ KAVGALARA İHTİYAÇ YOK

Ülkemizde sıkıntı çekiyor isek bunu düzeltecek olan siyasilerdir. Bu ülkenin kalkınması için siyasiler yola çıkmıştır. Bütün ilçeleri ile birlikte yaşadığımız kenti kaynakları insanlarımızla buluşturmak istiyoruz. İleriye dönük hedeflerimizi aktarmak istiyoruz. Seçimlere 2 yıl var. Bizler bu süreci iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bulunduğumuz yeri kalkındıracak adımları birlikte atmak zorundayız. Önümüzdeki seçimlerde büyükşehir biz alalım diğer ilçeleri başka siyasi partiler alsın. Ülkenin ihtiyacı olan siyasi kavgalar değildir. Ülkenin gündemindeki sıkıntılar yerine suni gündemler konuşuluyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi, İl, Başkanı, Çelik'ten, Dilovası'na, övgü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı