Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 18:59
 
Ramazanın ilk günü sıcaklar nasıl olacak!
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre Kocaeli, yağmurlu havanın etkisinden pazar günü çıkacak.
Yaşam Haberi
Ramazanın ilk günü sıcaklar nasıl olacak!

Kocaeli’de bir süredir devam eden yağmurlu hava, yarın da hafifleyerek sürecek…

Pazar gününden itibaren ise Kocaeli, güneşli havanın etkisi altına girecek. Meteoroloji, daha önce açıkladığı hava tahmin raporunda, güneşe rağmen sıcaklıkların düşeceğini duyurmuştu ancak o tahmin değişti.

Sıcaklık, ilerleyen günlerde hızla yükselecek. Meteoroloji cumartesi günü için ise havanın güneşli olduğunu açıklamıştı ancak yağmur, gök gürültülü sağanak şekilde kendini gösterecek. Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre bugün zaman zaman güneş açsa da yağmur saat 15.00’e kadar kuvvetli sağanak olarak etkisini sürdürecek.

Sonrasında ise hafifleyecek ve saat 21.00 itibari ile yağmur kenti terk edecek. Bugün en düşük sıcaklık 14, en yüksek sıcaklık ise 19 derece olacak.

12 Mayıs Cumartesi günü yağmur geri dönecek. Gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük 10, en yüksek 19 derece civarında seyredecek.

13 Mayıs Pazar günü hava açıyor. Parçalı bulutlu ve güneşli hava, sıcaklığı artırmayacak. En düşük sıcaklık 10, en yüksek sıcaklık 19 derece olarak hissedilecek.

14 Mayıs Pazartesi günü de hava parçalı bulutlu ve güneşli. Sıcaklık yükselecek. En düşük sıcaklık 10, en yüksek sıcaklık 22 derece olacak.

15 Mayıs Salı günü de parçalı bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürecek. Sıcaklık hissedilir derece artacak. En düşük sıcaklık 15, en yüksek sıcaklık 26 derece seviyesinde seyredecek.

16 Mayıs Çarşamba günü bulutlu ve zaman zaman güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16, en yüksek sıcaklık 28 derece olarak hissedilecek. Uzun vadeli hava tahmin raporuna göre

17 Mayıs Perşembe bulutlu, 18 Mayıs Cuma günü ise güneşli bir hava beklentisi var.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ramazanın, ilk, günü, sıcaklar, nasıl, olacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı