Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 12:46
 
Özel Çözüm Lisesi’nde Karne Heyecanı
Gebze Çözüm Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı, öğrencilerimden istediğim bu tatili en iyi şekilde değerlendirsinler, hayatlarının şekil aldığı kişiliklerinin oturmaya başladığı bu dönemde kendilerini bulabilsinler dedi.
Eğitim Haberi
Özel Çözüm Lisesi’nde Karne Heyecanı

Gebze Çözüm Lisesi 2017/2018 Eğitim Öğretim yılını geride bıraktı. Karne töreni düzenleyen lisede açılış konuşmasını Gebze Çözüm Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı yaptı.

TAŞLI konuşmasında: “Koca bir yılı geride bıraktık, umarız ki şuana kadar vermiş olduğumuz emeklerin geri dönüşünü almışızdır. Şimdi 11.sınıflarımız Haziran 27’sine kadar sürecek olan” TYT’ ye İlk Adım Maraton Başlıyor” kursuna devam edecekler. Malum 12.Sınıflarımızın önünde üniversite sınavları var ve onlar için tempomuz sınav yaklaştıkça artarak devam ediyor. Geriye kalan 9 ve 10.Sınıflarımızın önlerinde uzun bir tatil süresi olacak. Benim öğrencilerimden istediğim şudur ki bu tatili en iyi şekilde değerlendirsinler. Hayatlarının şekil aldığı kişiliklerinin oturmaya başladığı bu dönemde kendilerini bulabilsinler. Hepinize güzel bir tatil diliyorum ve tebrik ediyorum dedi.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Çözüm, Lisesi’nde, Karne, Heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı