Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 09:31
 
Özel Çocukların Atlı Binicilik Keyfi
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Özel Eğitim ve Mesleki Uygulama Okulu’nun özel öğrencileri için Gaziler Dağı Atlı Binicilik Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptı.
Gebze Haberi
Özel Çocukların Atlı Binicilik Keyfi

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze Özel Eğitim ve Mesleki Uygulama Okulu’nun özel öğrencileri için Gaziler Dağı’nda bulunan Atlı Binicilik Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe ev sahipliği yaptı. Özel çocuklar için düzenlenen programa katılan Başkan Köşker, özel çocuklarla birlikte zaman geçirdi, onlarla sohbet etti.  Ata binen çocukların oldukça mutlu olduğu gözlenirken, at binme etkinliğinden sonra çocuklar için piknik düzenlendi.
 
 
 
ONLAR ÇOK ÖZEL ÇOCUKLAR
 
Atlı Binicilik Merkezi’nde özel çocuklar için atlı terapi eğitimlerinin düzenlendiğini dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Onlar çok özel çocuklar ve özel ilgi görmeyi hak ediyorlar. Gebze Belediyesi olarak bütün çocuklarımızın olduğu gibi özel çocuklarımızın da her zaman yanındayız. Atlı Binicilik Merkezi’nde özel çocuklarımız binicilik sporu ile tanışıyor, ilk defa ata biniyor. Binicilik eğitimi alan çocuklarımız yine burada öğretmenleri eşliğinde piknik etkinliği gerçekleştiriyor, enerjilerini atıyor” ifadelerini kullandı. Başkan Köşker etkinlik boyunca çocuklarla yakından ilgilenerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Çocukların, Atlı, Binicilik, Keyfi,
Yorumlar
Haber Yazılımı