Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 09:28
 
Minik öğrencilerin sergileri muhteşem oldu!
Dilovası Solventaş İlkokulu öğrencilerinin yıl sonu sergilerinin açılışı ilçe protokolünü bir araya getirerek muhteşem bir şekilde oldu.
Eğitim Haberi
Minik öğrencilerin sergileri muhteşem oldu!

Dilovası Solventaş İlkokulunun yıl sonu sergisi okulun kapalı spor salonunda İlçe Kaykamamı Mustafa Asım Alkan, Belediye Başkanı Hamza Şayir, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş, Milli Eğitim Şube Müdürü Songül Dereli ile Okul Müdürü Mustafa Fidan'ın katılımı ile açıldı.

İlkokul öğrencilerinin kendi elleriyle yöresel el sanatlarının baz alarak yaptıkları objeleri büyük bir beğeni ile inceleyen  İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, öğrencilerin derslerini iyi dinleyerek kendi iç  dünyalarında oluşturdukları olguları kağıda, ahşaba ve kaleme dökerek kendilerine göre büyük bir iş çıkarmışlar. Okul Müdürü Mustafa Fidan'ı ve onun şahsında tüm eğitimci arkadaşları kutluyorum dedi.

Belediye Başkanı Hamza Şayir'de Göreve geldiğimiz ilk gün ilk icraatımız öğrencilerimize ücretsiz servis uygulaması oldu. Bu icraatımız önümüzdeki süreçlerde eğitime vereceğimizin desteklerin ilk sinyali olmuştur dedi.

Kaymakam Mustafa Asım Alkan  ve protokül üyeleri daha sonra stantları tek tek gezerek öğrencilerden yaptıkları objeler hakkında bilgiler alarak başlarını okşadığı görüldü 

baykan_yayir_oyrencilerin_sergisini_gezdi_1.jpgbaykan_yayir_oyrencilerin_sergisini_gezdi_2.jpg

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, öğrencilerin, sergileri, muhteşem, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı