Haber Detayı
30 Aralık 2018 - Pazar 13:02
 
MHP İl Başkanı Ünlü, Serap Çakır aday değildi
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı açıklamada Serap Çakır’ın aday değil, aday adayı olduğunu söyledi.
Siyaset Haberi
MHP İl Başkanı Ünlü, Serap Çakır aday değildi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı açıklamada Serap Çakır’ın aday değil, aday adayı olduğunu söyledi. Ünlü, “Serap Çakır hanım partimizin Gebze Belediye Başkan adayı değildi. Aday adayımızdı. MHP Gebze Belediye Başkan adayımız daha belli değil. Kendisi adaylıktan çekildi. Allah yolunu açık etsin. Daha genel başkanımız kimseyi aday olarak göstermedi” dedi.

BİZİ İLGİLENDİRMİYOR
Sözlerini devam ettiren İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP’nin Gebze’de 5 tane daha aday adayı mevcuttur. Serap Çakır aday adaylığından çekildi. Bunun sebebini bilmiyorum Kendisinin neden böyle bir karar aldığı bizi hiç ilgilendirmiyor. Hangi duyguyla karar verdiğini bilmiyorum. MHP’nin kırmızı çizgileri vardır. Biz kendisine yolunun açık olmasını diliyoruz. Bizim adaylarımız hiçbir ilçede belirlenmedi. Adayı belirleyecek tek isim de genel başkanımız Bahçeli’dir”

ADAYSIZ KALMAZ
Adaylığını geri çekeceğine dair bir bilgim yoktu. MHP kurumsal bir siyasi parti. Kendi tercihidir saygı duyarız. 12 ilçede de aday adaylarımız mevcuttur. Bir aday adayının çekilmesi kendi tercihidir. MHP Gebze bölgesinde adaysız kalacak bir parti değildir. Biz her zaman söylediğimiz gibi, genel merkezimize yakınız. Genel merkezimizden gelen talimatlar doğrultusunda hareket ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Ünlü,, Serap, Çakır, aday, değildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı