Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 23:46
 
MHP İl Başkanı Ünlü, Büyükakın ve Ellibeş’le güzel olacak
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, teşkilat iftarında yaptığı konuşmada, dikkat çekici ifadeler kullandı
Siyaset Haberi
MHP İl Başkanı Ünlü, Büyükakın ve Ellibeş’le güzel olacak

MHP İl Teşkilatı, bugün Tramvay Cafe’de geniş katılımlı bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi. İftara iş dünyasından geniş katılım oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney de davetli olarak programda yerini aldı.


SERHAN GÜRKAN VE MURAT AYDIN DA ORADAYDI 
MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Kurt, MHP MYK Üyesi Hilal Elmas, İş adamı Serhan Gürkan, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ve çok sayıda davetli katıldı.
 

BÜYÜKAKIN VE ELLİBEŞ’E ÖVGÜ
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, programda yaptığı konuşmada, “AK Parti İl Başkanlığı görevine gelir gelmez iftarımıza katılan Mehmet Ellibeş baikanımıza, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Tahir Büyükakın ve Mehmet Ellibeş’le Kocaeli daha güzel olacak.” dedi.
 

HEPİNİZLE GURUR DUYUYORUM 
Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, yaptığı konuşmada, “Türkiye konum olarak öyle bir konumdaki saldırıkar bitmeyecek. Biz Türkiye’yi ayakta tutmak zorundayız. Cumhur İttifakı siyasi bir birliktelik değildir. Bu birlikteliğin en iyi örneği Kocaeli’de. Mehmet Ellibeş ağabeyimize görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz Kocaeli’de liderimizin sözünü yere düşürmedik. Hepinizle gurur duyuyorum” dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Ünlü,, Büyükakın, ve, Ellibeş’le, güzel, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı