Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 17:21
 
MHP İl Başkanı Ünlü 'Bazı ilçeler de aday çıkarmayabiliriz
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında çok önemli açıklamalarda bulundu.
Güncel Haberi
MHP İl Başkanı Ünlü 'Bazı ilçeler de aday çıkarmayabiliriz

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında yaptığı haftalık olağan basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “Cumhur ittifakı sayesinde dağdan kovduğumuz teröristleri belediye meclis üyesi olarak karsımıza çıkarmak gayretlerine milletimiz prim vermeyecektir. CHP tabanı da HDP ile kolkola yürünmesinden rahatsızdır. CHP’nin yedeği İP ve HDP birbirlerine destek olarak Kocaeli'de hiç bir beledıye kazanamayacaklardır. Genel başkanımızın talimatları ve önümüzü açtığı doğrultuda bu seçimlerde, PKK uzantısı HDP ile işbirliğini bile göze almış ve zillet İttifakının başarılı kılmaya çalışacak olan CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır. Bunu da herkes yaşayıp görecektir


EN BÜYÜK ENGEL MHP OLACAK


Başta İstanbul ve Ankara İzmir olmak üzere şer odaklarının, terörist unsurların yerel yönetimlere ve belediyelere sızarak kurduğu planların önündeki en büyük engel yine Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Bu durumun Kocaeli 'de de yansımaları elbette olacaktır. Bugün Kocaeli 'de 2-3 puan için şer cepheleriyle şimdiden temasa geçen CHP nin ve CHP il Başkammn kendi işlerini bırakıp bize sataşmasının altında yatan sebepler bu anlattıklarımdan kaynaklanmaktadır. Planlar yapılmaktadır ama ne plan yaparsanız yapın başaramayacaksınız.


ÖNCE ÜLKEM DEMENİN SİYASİ YANSIMASIDIR


Bilinmelidir ki, bizim için siyaset, ülke menfaatleri söz konusu olduğunda ikinci planda kalır.devlet bekası söz konusu olduğunda biz her şeyden vazgeceriz. Bunu siz anlayamazsınız. Bugünde ülkemizde tehlike hala geçmiş değildir.tehlike devam etmektedir. Bir gün sarı yelekliler sokaklara çıktığında neyin siyasetini yapacaksınız? Bu yüzden bizim için Cumhur İttifakı davadır, sevdadır, önce ülkem demenin siyasi yansımasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Ünlü, 'Bazı, ilçeler, de, aday, çıkarmayabiliriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı