Haber Detayı
27 Aralık 2018 - Perşembe 17:31
 
MHP Başkan Ayaz, Seçime hazırız! Dilovası Cumhur İttifakını iyi kavramıştır
Dilovası MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz ve beraberinde ki yönetim kurulu gerçekleştirdiği basın toplantısında, Dilovası Halkı Cumhur İttifakını çok iyi kavramıştır. Yeni bir yönetim olmamıza karşılık yarın seçim olsa bile tüm organlarımızla sandığa hazırız" dedi.
Siyaset Haberi
MHP Başkan Ayaz, Seçime hazırız!  Dilovası Cumhur İttifakını iyi kavramıştır

İlçe Sekreteri Murat Şen, İlçe Başkan yardımcısı Zafer Taşdemir ve Parti Sekreteri Nevra Demir Savaş ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Dilovası MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, “Biz daha önce Dilovası’nı yönettik. Başarılı da bir yönetim dönemi yaşadık. Ardından 17 oyla kaybettiğimiz bir seçim süreci daha yaşadık. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlere de hazır olduğumuza eminiz. Dilovası’nı da kazanacağımıza inancımız tamdır. Bir saniye sonra seçim olsa sandık görevlilerimizde dahil tüm organlarımızla bu seçime hazırız. O nedenle Dilovası’nda MHP olarak adayımızın yarış içinde olmasını istiyoruz. ”dedi.

SON BAŞVURULAR 23 OCAK

Dilovası MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz açıklamalarına şöyle devam etti. “Dilovası Belediye Başkanlığı için partimizde aday adaylığı başvuru süreci devam ediyor. Bugüne dek Ali Demiray, Ayhan Akay ve Salih Özcan partimizde Dilovası belediye Başkanlığı için aday adayı başvurularını gerçekleştirdi. 23 Ocak tarihine kadar da bu sayı artacaktır. Partimizden daha önce Dilıvası belediye Başkanlığı görevi yapan Musa Kahraman ile görüşmelerimiz istişarelerimiz sürüyor. Kendisi her zaman partimizde verilecek görevin içinde olacaktır. Musa Hocamızın fikirlerinden de tecrübesinden de faydalanıyoruz. Kendisine sandıkta da görev versek adaylık görevi de versek partimizle birlikte hareket edecek birisidir.” dedi.

MHP BELEDİYELERİ HER ZAMAN ÜRETEN BELEDİYE OLMUŞTUR

Milliyetçi Hareket Partisi belediyecilik anlayışı ile ilgilide bilgi aktarımında bulunan Başkan Ayaz, “MHP belediyeleri her zaman üreten belediyeler olmuştur. Belediyecilik anlayışında devlet imkanlarını ve kaynaklarını kullanmada dahi üretkenliği her zaman önceliklidir. Mansur Yavaş başkan bu anlayışı ile bir marka olmuştur ve bizim için referanstır. Bugün paylaşılamayan adam konumundadır. Bunu sağlayan unsur ise anlayışımız çerçevesinde ki MHP projeleridir. Dilovası Belediyesi’nin bugünkü işleyişinde her şey basit gibidir ama aynı zamanda bir o kadar da zordur. İlçe halkının yapısı diğer ilçelere göre farklıdır. Bir vatandaşla tokalaşmayan belediye başkanına vatandaş gönül koyar, küser.” Dedi.

DİLOVASI HİZMETE AÇ BİR İLÇEDİR

Dilovası MHP İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz ilçenin yapısı üzerine de , “Dilovası sosyal anlamda, kültürel anlamda aç bir ilçedir. Bugün dışarıda yağmur yağsa, soğuk olsa Dilovası’nda yaşayan çocuklar parka gidip kaydırağa bine salıncakta eğlenir. Çünkü eğlenmeye, etkinlikle aç bir ilçeyiz. Bu anlamda ilçenin soyal, kültürel ve sportif etkinliklere doyurulacak projelerin hayata geçmesi zorunlu ve önceliklidir. Biz ülke sorunlarını, ilçe sorunlarını ve en küçüğünden yaşlısına kadar insan sorunlarını her zaman sırtlayan bu önceliğe göre siyaset yapan bir partiyiz. Dilovası’na bugün bir memur atansa kendisini sürgüne gelmiş gibi zannediyor. Ancak Dilovası’na geldiğinde ilçenin güzelliklerini yaşayarak görüyor. Bu ilçede samimiyet var, insanlık var, yardımlaşma var, herkes birbirinin derdiyle dertlenir. Ancak bu insanlara da yakışan hizmet ve projeleri de onlara sunmalıyız. MHP bunu sağlayacak tek partidir.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Başkan, Ayaz,, Seçime, hazırız!, , Dilovası, Cumhur, İttifakını, iyi, kavramıştır,
Yorumlar
Haber Yazılımı