Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 09:43
 
Mezuniyet Törenine Katıldı, Sonra İftar Verdi!
Dilovası'nda eğitim ve öğretim ile fakir fukaraya yaptığı yardım ve desteklerle tanınan hayırsever iş adamı Hamza Şayir, Dilovası Çok Proğramlı Lisenin mezun öğrencilerin mezuniyet törenine katıldı sonrasında da iftar yemeği verdi.
Eğitim Haberi
Mezuniyet Törenine Katıldı, Sonra İftar Verdi!

Dilovası'nda eğitim ve öğretim ile fakir fukaraya  yaptığı yardım ve desteklerle tanınan hayırsever iş adamı Hamza Şayir, Dilovası Çok Proğramlı Lisenin mezun öğrencilerin mezuniyet törenine katılarak mutluluklarına ortak oldu. 

Okul Bahçesinde yapılan mezuniyet ve kep atma töreni, iftar vaktine kadar devam etti. Daha sonra okul bahçesinde mezun öğrenciler ile ailelerine iftar yemeği veren hayırsever  İşadamı Hamza Şayir "Zorlu bir eğitim döneminden geçerek liseden mezun olan kardeşlerimizin hepsi bu ilçenin çocukları, onların yanında olarak moral desteği olmak bana ayrı bir mutuluk veriyor" dedi.

Öğrenci ve velileri, işadamı Hamza Şayir'in bu anlamlı jestine teşekkür ederek, bu mutlu günümüzde bizimle beraber olmaları ve daha sonra bizlere iftar jesti yapmalarına teşekkür ediyoruz. Allah hayrını kabul etsin. Dilovası halkı kendine sahip çıkanları asla unutmaz" dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mezuniyet, Törenine, Katıldı,, Sonra, İftar, Verdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı