Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 22:44
 
Meclis üyeliği başvuru süreci uzatıldı
Meclis üyeliği aday adaylığı başvuru sürecinin uzatıldığı açıklandı
Siyaset Haberi
Meclis üyeliği başvuru süreci uzatıldı

AK Parti’de 5 Kasım Pazartesi günü başlayan belediye başkan ve meclis üyeliği aday adaylığı süreci halen devam ediyor. Ancak belediye başkan aday adaylığı süreci 12 Kasım Pazartesi günü tamamlanacakken 16 Kasım Cuma gününe kadar uzatılmıştı. Benzer süre uzatımı meclis üyeliği aday adaylığı başvurularında da meydana geldi.

BUGÜN SONA ERECEKTİ

AK Parti’nin normal takviminde meclis üyeliği aday adaylığı süreci bugün tamamlanacaktı. Ancak AK Parti’de meclis üyeliği aday adaylığı başvuru sürecinin uzatılacağı öğrenildi.

GÜN BELLİ DEĞİL

Meclis üyeliği aday adaylığı başvuru sürecinin kesin olarak uzadığı ancak henüz belirlenen bir bitiş tarihinin olmadığı öğrenildi. Ancak isteyen aday adayları yarın da başvurularını yapabilecek.

BUGÜN BİLDİRİLEBİLİR

AK Parti Genel Merkezinden henüz konuyla ilgili teşkilatlara meclis üyeliği aday adaylığı sürecinin ne zaman sona ereceğiyle ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Fakat bu akşam saatlerine doğru genel merkezden beklenen bildirinin teşkilatlara gönderilmesi bekleniyor. Meclis üyeliği aday adaylığı başvurularının ne zaman sona ereceğinin de bu bildiriden sonra AK Parti İl Teşkilatından açıklanması bekleniyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meclis, üyeliği, başvuru, süreci, uzatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı