Haber Detayı
30 Aralık 2018 - Pazar 00:34
 
Makineciler OSB yönetiminden Fikri Işık’a Teşekkür!
Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Dilovası Makineciler OSB Yönetim Kuruluna misafir oldu.
OSB HABER Haberi
Makineciler OSB yönetiminden Fikri Işık’a Teşekkür!

Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Dilovası Makineciler OSB Yönetim Kuruluna misafir oldu. Dilovası Makineciler OSB Başkanı Sedat Silahtaroğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda Fikri Işık’a Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut eşlik etti.

Toplantıda Dilovası Makineciler OSB yöneticileri OSB’ler ile ilgili güncel konuları dile getirdiler. Makineciler OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu Türkiye’de son dönemde ihracatta en yüksek artışın Makine üreticilerinin olduğunu söyledi. Daha sonra Işık’a toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Silahtaroğlu, Kuzey Marmara Otoyolundan Dilovası OSB’lere çıkış verilmesinde desteklerinden dolayı teşekkür ederek OSB alanına Milletvekili Fikri Işık adına dikilen 50 fidanın plaketini takdim etti. Dilovası Makineciler OSB Başkanı Sedat Silahtaroğlu yaptığı açıklamada, “Gerek bakanlıkları döneminde gerek sonrası OSB mizin ve sanayicilerimizin talepleri ve ihtiyaçları ile yakından ilgilendiği için milletvekilimiz Fikri Işık Beye şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Kuzey Marmara otoyoluna bağlantı olarak yapılan bu yolun bölgenin uzun vadeli probleminin çözülmesinde önemli etkisi olacaktır” dedi. 

SANAYİCİNİN İHTİYAÇLARINA GEREKLİ YATIRIMLAR HER ZAMAN YAPILACAK

Daha sonra söz alan Işık, OSB yönetimi ve başkanına öncelikle davetlerinden dolayı teşekkür etti. Kendisi adına dikilen fidanlardan dolayı çok memnun olduğunu söyleyen Işık, bölgemizde üretim yapan sanayicilerimizin ulaşım, istihdam vs. gibi ihtiyaçlarında ve gerekli yatırımların yapılmasını sağlamakta her zaman ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Makineciler, OSB, yönetiminden, Fikri, Işık’a, Teşekkür!,
Yorumlar
Haber Yazılımı