Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 00:40
 
Küçük Ellerle Büyük Fikirler Alkışlanmaya Devam Etti!
Dilovası Tavşancıl Ziya Toplan Ortaokulu öğrencilerinin geçtiğimiz ay düzenledikleri “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” okulun bilişim sınıfında sergilenmeye devam ediyor. Eğitime ve bilimsele etkinliklere büyük önem veren Kaymakam Mustafa Asım Alkan ziyaret ederek öğrencileri tebrik etti.
Eğitim Haberi
Küçük Ellerle Büyük Fikirler Alkışlanmaya Devam Etti!

Düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının açılışına şehir dışındaki proğramları nedeniyle katılamayan Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, bilişim sınıfında sergilenmeye devam eden “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” standlarını gezerek öğrencilerden bilgiler aldılar. Eğitime ve bilimsele etkinliklere büyük önem veren Kaymakam Mustafa Asım Alkan ziyaret ederek öğrencileri tebrik ederek bu çalışmaların hem maddi hem de manevi destekcisi olmaya devam edeceğini söyledi.

Okulda eğitim gören 50 öğrencinin bilimsel projeleri  özgüven ve başarıyla sunmalarından dolayı mutluluk duyduğunu belirten Kaymakam Mustafa Asım Alkan öğrencileri , proje koordinatör öğretmenler ve   Okul Müdürü Öner Aslan’a teşekkür etti.

 Okul Müdürü Öner Arslan Bu fuarla,  çocuklarımızın bilime olan ilgilerini arttırmak, ufuklarını genişletmek, hayal güçlerini gerçek hayata uyarlayarak yeni projeler gerçekleştirmelerine olanak sağlamak amacıyla açtık” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küçük, Ellerle, Büyük, Fikirler, Alkışlanmaya, Devam, Etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı