Haber Detayı
28 Eylül 2018 - Cuma 19:25
 
KOTSİAD Gebze şubesi hizmete girdi
Merkezi İzmit'te faaliyet gösteren Kocaeli Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (KOTSİAD) Gebze Şubesi geçtiğimiz haftalarda hizmete girdi.
Ekonomi Haberi
KOTSİAD Gebze şubesi hizmete girdi

2015 Yılında kurulan KOTSİAD'ta geçtiğimiz Ağustos ayında kongresini yapmış ve Genel Başkanlığa Meral Artuç Dinçoğlu getirilmişti. Ardından şubeleşerek büyüme çalışmalarına başlayan KOTSİAD'da kısa sürede İzmit'te ki Genel Merkezi dışında İzmit'te ayrıca bir şube ardından Körfez, Gebze Şubeleri açılarak hizmete sunuldu.

GEBZE ŞUBESİ KURULDU

Geçtiğimiz ay kurulan KOTSİAD Gebze Şubesi Başkanlığına ise Veysel Arslaner getirilmiş ve yönetimi oluşturulmuştu. Çalışmalarına yeni üyeler yaparak sürdüren KOTSİAD Gebze Şubesi yeni üyelerle birlikte güçlenerek bir çok alanda etkinlikler düzenleyip kendisini hem iş dünyasına hem de kamuoyuna en iyi şekilde anlatmanın çalışmalarını sürdürüyor.

BÖLGE BASINI İLE KAHVALTIDA BULUŞACAK

KOTSİAD Gebze Şubesi önceki gün ilk yönetim toplantısını gerçekleştirirken, toplantıda alınan karar ile öncelikle kendilerini basına en iyi şekilde tanıtmak için bu hafta sonu Gebze ve bölge basını ile kahvaltıda bir araya gelecekleri belirtildi. Darıca Sahil Teras Cafe'de Pazar günü saat 10:00'da yapılacak toplantı ile Gebze ve bölge basını ile buluşacak olan KOTSİAD yönetimi kuruluş amacı ve hedeflerini anlatacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOTSİAD, Gebze, şubesi, hizmete, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı