Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 09:44
 
Koruma A.Ş, ‘Beauty İstanbul’da
GEBKİM Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aracı’nın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Koruma Temizlik A.Ş, 40’ın üzerinde ülkeden 400’ü aşkın katılımcıya ev sahipliği yapacak olan kozmetik ve güzellik sektörünün önde gelen etkinliği Beauty İstanbul Fuarı’na katılıyor.
Ekonomi Haberi
Koruma A.Ş, ‘Beauty İstanbul’da

Fuar için çarpıcı bir stant hazırlayan firma, fuar süresince kendi ürettiği Miss, Hypo, Hyper, Soda Plus, Kigi,  Mr.Point marka ürünlerini tanıtacak,  B2B toplantılarla müşterileri ve yeni pazar temsilcileri ile bir araya gelecek. Koruma Temizlik A.Ş Genel Müdürü Mehmet İmer Özer ve pazarlama ekibinin de hazır bulunacağı fuar İstanbul Kongre Merkezi’nde 2 Ekim Çarşamba günü kapılarını açacak ve 4 Ekim Cuma günü sona erecek.  Koruma Temizlik A.Ş, bu fuarda 1F 100 standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

8 BİNİN ÜZERİNDE  ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

Dünya çapında kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergiliyecek olan Beauty Istanbul. 8000’in üzerinde beklenen profesyonel ziyaretçiye yönelik trendler, yenilikler, akıllı üretim, ham maddeler, formülasyonlar ve ambalaj tasarımları. Fuar, kıtalar arasındaki merkezi konumuyla Kafkasya ve Orta Asya, Balkanlar, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Balkanlar ve Körfez ülkelerinden hem katılımcı hem de ziyaretçiler için mevcut olan olanakları artırıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koruma, A.Ş,, ‘Beauty, İstanbul’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı