Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 20:05
 
Kocaelinde Gümüşhane tanıtım günleri başladı
Anadolu Kocaeli’de projesi kapsamında düzenlenen Gümüşhane Tanıtım Günleri bugün saat 10.00’da kapılarını açtı
Güncel Haberi
Kocaelinde Gümüşhane tanıtım günleri başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Anadolu Kocaeli’de projesi kapsamında düzenlenen tanıtım günlerinin 7’ncisi olan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin basın toplantısı 6 Kasım günü Sivil Toplum Merkezi’nde düzenlenmişti. Bugün saat 10.00’da kapılarını açan Gümüşhane Tanıtım Günleri’nin resmi açılışı 9 Kasım Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

 

img_1412.jpg

 

KONSERLER YAPILACAK

Tanıtım Günleri 4 gün sürecek olup her gün saat 10.00 ile 22.00 arasında ziyarete açık olacak. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 19.00’da konser programları var. Konser verecek sanatçılar ise şöyle; 8 Kasım Perşembe günü Serpil Sarı, 9 Kasım Cuma günü Yusuf Güney, 11 Kasım Pazar günü Hasan Pekin. Ayrıca Gümüşhane’mizin yöresel tatları ve kıyafetleri ile kültür ve turizm imkânları da bu vesile ile ziyaretçilere açılacak.

 

img_1414.jpg

 

HERKESİ BEKLİYORUZ

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara, ‘’ 38 adet derneğimizle beraber Kocaeli Vakfı olarak yapıyoruz. Kocaeli’de yaklaşık 40 bin Gümüşhaneli var. Bu yapmış olduğumuz Gümüşhane tanıtım programını sağolsun Büyükşehir Belediyemizin desteği ile yapıyoruz. Anadolu Kocaeli’de buluşuyor adı altında yapılan programa Valilik,ve Gümüşhane Belediyesi ile birlikte 5 tane ilçede geldi. Bize ait olan Köme ve Pestil mamüllerini burada stantlarda açarak vatandaşlara sunuyoruz. Kendimizi Kocaeli’li olarak hissediyoruz. Kocaeli, Bursa, Sakarya, Düzce, İstanbul’dan misafirlerimiz katılacak herkesi bekliyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

img_1427.jpg

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelinde, Gümüşhane, tanıtım, günleri, başladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı