Haber Detayı
04 Kasım 2018 - Pazar 13:51
 
Kocaeli GÜDEF’li yöneticiler Projelerini Işık’ a sundular!
Kısa adı Kocaeli GÜDEF olan ve merkezi Gebze’de bulunan Kocaeli Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve yöneticileri, yapacakları projelerini hemşerileri bir önceki dönem Başbakan Yardımcısı olan Fikri Işık’ a sundular. Ayrıca TBMM’de Milletvekillerini makam odalarında ziyaret ettiler.
Güncel Haberi
Kocaeli GÜDEF’li yöneticiler Projelerini Işık’ a sundular!

Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve yönetim kurulu üyeleri TBMM’yi ziyaret ederek bir önceki dönem Başbakan Yardımcısı, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve Kocaeli Milletvekilleri ile Gümüşhane kökenli Milletvekillerini ziyaret ettiler. Kocaeli GÜDEF olarak hazırlanan ve Gümüşhane’nin kültürel simgesi olan Balyemez Konakları ile ilgili hazırlanan projeye destek istediler.

Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ile birlikte federasyon yöneticilerinden Ekrem Meral, Durmuş Bayrak, Bekir Özhan, Servet Meral, Cihan Baylan, Adem Kara, Ahmet Uzun ve Ekrem Çimen, Ankara’ya giderek Gümüşhane kökenli bürokratları makamında ziyaret ettiler. Daha sonra TBMM’ye geçen Kocaeli GÜDEF’li yöneticiler,  TBMM’de  Fikri Işık’ın odasında Kocaeli GÜDEF’in hazırlamış olduğu kentlilik bilinci ve kültürel  projeler hakkında bilgilendirildikten sonra öğlen yemeğini birlikte yediler.

TBMM’de Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Lütfi Türkkan, Haydar Akar, Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan’ı meclisdeki makam odalarında ziyaret ederek Kocaeli GÜDEF’in yaptığı projeler hakkında bilgiler vererek destek istediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, GÜDEF’li, yöneticiler, Projelerini, Işık’, a, sundular!,
Yorumlar
Haber Yazılımı