Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 16:08
 
Kocaeli'de bugün ulaşım ücretsiz
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bugün Kocaeli'de toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet veriyor. Sabah saatlerinde başlayan uygulama, seferler bitene kadar devam edecek
Güncel Haberi
Kocaeli'de bugün ulaşım ücretsiz

Kocaeli'de bugün, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet veriyor. 16 Mayıs'taki Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nda alınan kararla vatandaşlar bugün kentte toplu ulaşım araçlarından ücretsiz faydalanacak. Sabah saatlerinde başlayan uygulama, seferler bitene kadar devam edecek.

BU HATLAR ÜCRETLİ
Ulaşım Park’a ait Hat 200 İzmit-Kartal, Hat 250 Otogar-Sabiha Gökçen, Hat 250G Gebze Otogar - Sabiha Gökçen Havaalanı hatları ise ücretli bir şekilde devam edecek.

19 MAYIS’TA ULAŞIM ÜCRETSİZ
Mayıs ayı meclisinde bu yıl ilk kez resmi tatilde ulaşımın ücretsiz olması için karar alındı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis kararı ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma, tramvay ve deniz ulaşımında yapılacak seferler 24 saatliğine ücretsiz olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli'de, bugün, ulaşım, ücretsiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı