Haber Detayı
13 Ağustos 2019 - Salı 13:06
 
Kocaeli AK Parti Teşkilatında coşkulu bayramlaşma
AK Parti İl Teşkilatı parti binası önünde gerçekleştirilen bayramlaşma programında partililer bir araya geldi
Siyaset Haberi
Kocaeli AK Parti Teşkilatında coşkulu bayramlaşma

Kurban Bayramı'nın ikinci gününde AK Parti İl Teşkilatı parti binası  önünde gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir araya geldi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Fikri Işık, ilçe belediye Başkanları, meclis üyeleri, İl ve ilçe yöneticileri, eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, eski İl Başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ve çok sayıda partili katıldı.

 

 

SURLARDA GEDİK AÇTIRMAMAMIZ LAZIM

Bayramlaşma programında konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş partililere yaptığı konuşmada, " Bugün hem bayramımızı idrak ediyoruz hem siyasi bir bayram kutluyoruz. Bu partiyi milletimiz kurmuştur. Bugün itibari ile halkımızın desteği ile ele ele kol kola hedeflerimize daha güçlü adımlarla yürüyoruz. Bize düşen birliktelik içinde bu yürüyüşü yapmamızdır. Surlarda bir gedik açtırmamamız lazım. Bize yakışan bu. Kocaeli teşkilatı hep örnek olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Tüm ilçelerimizde teşkilatımız dim dik ayaktayız” dedi. 

 

 

TARTIŞILAMAZ BİR KONUMDA

Ellibeş'in ardından kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın konuşmasında," Partimizin 18’inci yıl dönümünü ve bayram mutluluğunu birlikte yaşıyoruz. Dün bayramlaşma vesilesi ile Cumhurbaşkanımız ile telefonda görüştüm. Cumhurbaşkanımızın sizlere selamı var” dedi. AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Emine Zeybek ise ," Biz 18 yaşındayız. 18 yıldır partimiz ayakta 17 yıldır da iktidar. Hala dimdik ayaktayız. Bugün hala birinci partiyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliği de tartışılamaz bir konumda. Seçimlerde AK Parti kan kaybediyor dendi. Ama rakamlar onu göstermiyor. Halkımız gösterdi ki karşıdaki birliktelik bir şey göstermiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli, AK, Parti, Teşkilatında, coşkulu, bayramlaşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı