Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 09:45
 
Kaymakam Güler, Elbizli sakinlerini dinledi
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, vatandaşla buluşma, halk toplantıları kapsamında mahalle halkının istek, talep, şikâyet ve önerilerini yerinde dinleme amacıyla Elbizli Mahallesi sakinleriyle buluştu.
Kocaeli Haberi
Kaymakam Güler, Elbizli sakinlerini dinledi

Toplantıya Kaymakam Güler’in yanı sıra Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Gebze İlçe Jandarma Komutan Vekili Muharrem Poyrazoğlu,  İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Celil Demirci,  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Vekili Murat Taşdemir,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Mahalle Muhtarı Yaşar Erdoğan ve mahalle sakinleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Mustafa Güler “Bizler, ilçe jandarma komutanım ve daire müdürlerimizle birlikte mahallemizin sorunlarını dinlemek için, ayda bir veya iki tane mahallemize ziyarette bulunuyoruz bu ziyaretimizdeki amacımız hem mahallelerimizi gezmek, hem de mahallemizdeki ihtiyaç ve sorunları yerinde görerek tespit etmek. Mahallenin güvenlik ve asayişini yerinde görmek, sizlerin bizlere anlatacağı bir sorunu varsa, o sorunları dinleyerek çözmek için gayret göstereceğiz çözüm yolları arayacağız.

“HİZMETİNİZDE VE YANINIZDAYIZ”
Bazı sorunlar kısa vadede çözebileceğimiz sorunlar olabilir, bazı sorunlarda yatırım programına alınarak orta ve uzun vadede çözeceğimiz sorunlar olabilir. Amacımız Devletin şefkatli elini her tarafa ulaştırmak, birlik ve beraberliğimizi tesis etmek, vatandaşla devletin buluşmasını ve yakınlaşmasını sağlamak. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek devlet olarak hizmetinizde ve daima yanınızdayız. Şimdi sırası ile muhtarımıza ve sizlere söz vereceğim, toplantıda dile getirilen sorunlarınızı yetkililer not alacak çözüme kavuşturulması için, ilgili kurum ve kuruluşlara gönderip takibini yaparak sonucundan yazılı olarak bilgilendirme yapacağız” dedi. Bu tür vatandaşla buluşma toplantılarının her ay farklı bir bölgede devam ettirileceğini söyleyen Kaymakam Mustafa Güler, dile getirilen sorunların çözümü için ilgili kurumlara iletilip takibinin yapılacağını belirtilerek, devletin 24 saat vatandaşların hizmetinde olduğunu, duyarlılıklarından dolayı katılımcılara teşekkür ederek memnuniyetini ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Güler,, Elbizli, sakinlerini, dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı