Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 10:14
 
İMES OSB'de İrfan Küçükay güven tazeledi!
Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye sloganı ile İMES OSB'nin Genel Kurulu Ramada Asia Hotel’de hafta sonu yapıldı. Kongrede Başkan İrfan Küçükay üyelerin tamamının oyunu alarak tekrar başkan seçildi.
OSB HABER Haberi
İMES OSB'de İrfan Küçükay güven tazeledi!

Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye’ sloganı ile Şekerpınar Ramada Asia Hotel’de yapılan genel kurula, Kocaeli milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muhammed Hasan Aslan, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İMES OSB yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda katılımcı firma temsilcileri iştirak ettiler.  İMES OSB’nin kurucu başkanı, bölgenin bugünlere gelmesinde önemli rolü olan eski başkan, Yalova İMES OSB yönetim kurulu başkanı Süheyl Erboz’da kongrede divan başkanlığı yaptı. Yılların tecrübesi ile kongreyi yöneten Erboz, bir çok ortak dostu ve sanayicilerle de hasret giderdi.

TAMAMININ OYUNU ALDI
İMES OSB’nin birinci olağan genel kurulunda Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve İMES OSB yönetim kurulu başkanı İrfan Küçükay birer konuşma yaptılar. Genel kurumda konuşmaların ardından yapılan oylamada tek liste olarak kongreye giren mevcut başkan İrfan Küçükay’ın listesi, delegelerin tamamının oyunu alarak  yeniden görev aldı.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: İMES, OSB'de, İrfan, Küçükay, güven, tazeledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı