Haber Detayı
06 Nisan 2019 - Cumartesi 18:40
 
Hamza Başkan, Farklı Başkan!
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, dün mazbatayı aldı, devir teslim töreni gerçekleştirdi, hali hazırdaki müdürlerle toplantı yaptı, bu gün tüm ilçeyi gezerek karanfiller dağıttı, halka teşekkür ederek vatandaşla iç içe olduğunu gösterdi.
Dilovası Haberi
Hamza Başkan, Farklı Başkan!

Dilovası’nın çiçeği burnundaki Belediye Başkanı Hamza Şayir, dün Cuma namazından sonra belediyeye gelerek devir teslim töreninden hemen sonra hali hazırdaki müdürlerle toplantı düzenlemiş, vatandaşa hizmetinin önemini belirterek, Belediyede üretilen hizmetlerin kaliteli ve  titiz olunmasını istemişti.

Başkan Hamza Şayir bu gün de Dilovası’nın tüm cadde ve sokaklarını gezerek karanfiller dağıtarak herkesin ve herkesimin Belediye Başkanı olduğunu bir kez daha gösterdi. Genç yaşlı yüzlerce insanın sevgi seli ile karşılaşan Belediye Başkanı Hamza Şayir, "Seçim sürecinde,  İlçe Başkanı Osman Akbulut, Meclis Üyelerim, Kadın KollarıBaşkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, Parti Yöneticisi kardeşlerimle birlikte sokaklara inip DİLOVALI HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR ettik..Bizlere GÜVENEN Bizleri DESTEKLEYEN Bizleri BAĞRINA basan DİLOVALI HEMŞEHRİLERİM'ize TEŞEKKÜR teşekkürü bir borç biliyoruz.  Seçim sürecinde vatandaşımıza söz verdik, "hep sizlerle beraber olacağız" diyerek yeni dönenimin ilk mesajlarını verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamza, Başkan,, Farklı, Başkan!,
Yorumlar
Haber Yazılımı