Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 22:06
 
Gültekin Şenel'in Baba Acısı!
Kocaeli kamuoyunun yakından tanıdığı siyasetçi, işadamı ve STK yöneticisi, Efora İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜKSİAD eski başkanı Gültekin Şenel'in babası Himmet Şenel vefat etti.
Güncel Haberi
Gültekin Şenel'in Baba Acısı!

Gebze Kent Konseyinin Eski Genel Sekreteri,  TÜKSİAD eski başkanı, 25 yılı aşkın Gebze MHP'ye damgasını vuran  İYİ Parti'nin Gebze kurucularından  Gültekin Şenel'in babası Himmet Şenel vefat etti.

Baba Himmet Şenel, uzun süre Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde tedavi gördüktene sonra  Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavisine devam ederken  Akşam saatlerinde hayata gözlerini yumdu. HimmetŞenel'in cenazesi,  öğle namazına müteakip Tatlıkuyu Merkez Cami'nde kılınanan cenaze namazı sonrası memleketi Gümüşhane'ye  gönderilerek merkeze bağlı Kaba Köy'de aile kabristanlığına defin edilecek.

Cenaze namazına Kocaeli'nin ve Gebze'nin yönetici, sanayici ve işadamları ile STK başkanları AK Parti, İYİ Parti, CHP, MHP, Saadet Partilerinin ilçe başkanları ve yöneticileri ile binlerce seveni katıldı.

ÖLÜMÜNÜN YAKLAŞTIĞINI HİSSETMİŞ GİBİ

Baba  Himmet Şenel’in 15 gün önce yazdığı veda yazısı okuyanları duygulandırdı. Adeta ölümü hisseden Himmet Şenel’in okuyanları duygulandıran el yazısıyla kaleme aldığı notu acılı oğlu Gültekin Şenel sosyal medya hesabından paylaştı. İşte okuyanların gözlerini dolduran o yazı: ‘’ Her an her şey olabilir. Bütün duyanlar ya telefon etti ya da şahsen ziyarete geldi. Özlü bir mesajla herkese memnuniyetimi bildiririm. Cümlesinden Allah razı olsun. Benim bildiğim kimseye borcum yoktur ve kimseden alacağım yoktur. Ben hakkımı herkese helal ediyorum. Herkesten de helallik diliyorum. Yavrularım evhama kapılıp kendinizden geçmeyin. Kardeşlerinizle aranızdaki samimiyeti dünya malına heba etmeyin. Anneniz size ve Allah’a emanet. Amcalarınızla da iyi geçinin, hepinizi Allah’a emanet ediyorum

Merhuma Himmet Şenel Amcaya Allah'dan rahmet, başta Gültekin Şenel olmak üzere ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gültekin, Şenel'in, Baba, Acısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı