Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 15:49
 
GTO'dan Dilovası halkına açık iftar!
Gebze Ticaret Odası’nın bölgedeki ihtiyaç sahipleri için geleneksel olarak düzenlediği iftar programları bu yıl da devam ediyor.
Güncel Haberi
GTO'dan Dilovası halkına açık iftar!

Geleneksel iftar programlarının üçüncüsü dün, Dilovası Görkem Çiler Semt Konağı’nda gerçekleştirildi. İftar programına Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve eşi Sevim Alkan, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve eşi Sevgi Çiler, Gebze Ticaret Odası Meclis Başkanı Oğuz Şerfialioğlu, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Kocaeli Başkan Vekili Mikdat Aydın,  AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Kızılay Gebze Şube Başkanı Oya Tunçel ve çok sayıda konuk katıldı.


BAŞKAN ŞAYİR, BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI

İftar programına alışılmışın dışında büyüklerden çok çocuk ve gençler katılım sağladı. İftar programına çocukların ilgi gösterip katılması ise tüm katılımcıları  memnun etti. Programda konuşan Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, ‘’İlçemizde böyle güzel bir iftar programı düzenlendiği için çok memnunum. Mübarek Ramazan ayında ilçemiz sakinlerinin bir arada olması çok güzel, herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum’’ dedi.  Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir ise başta iftar programını düzenleyen Gebze Ticaret Odası olmak üzere iftar programına katılan herkese teşekkürlerini ileterek, Ramazan ayının öneminden ve bu ayda daha çok birlik, beraberlik içinde olunması gerektiğinden bahsederek, herkesin güzellikler içinde bir Ramazan geçirmesi temennisinde bulundu.

ÇİLER, KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ 

İftar programına katılanlara teşekkür edecen Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, ‘’ Bu mübarek Ramazan ayında siz değerli konuklarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğumuzu ifade ederek sözlerime başlamak isterim. Bugünkü iftar programımıza katılım sayısının çoğunluğunu çocuklarımızın ve gençlerimizin oluşturuyor olması da eminim benim gibi sizlerin de dikkatinden kaçmamış ve mutlu etmiştir. İftar programlarımızın amacı bölge halkının bir araya gelmesi ve ihtiyaç sahiplerinin bu iftarlara katılarak faydalanmasıdır. Programlarımızın amacına ulaştığını görüyoruz ve böyle programlar yapmaya devam edeceğiz. Tekrar katılan herkese teşekkür ederek, hayırlı iftarlar diliyorum’’ şeklinde konuştu.

İFTAR SONRASI SOHBET

Düzenlenen iftar programının ardından Dilovası’nın sevilen ve sayılan iş adamlarından Hacı Reşit Erdoğan, iftar programı sonrası iftara katılan protokolü evinin bahçesinde çay içmeye davet etti. Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve eşi Sevim Alkan, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve eşi Sevgi Çiler, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri ve Kızılay Gebze Şube Başkanı Oya Tunçel bu  davete katıldı. İftar sonrasında çay içildi, sohbet edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GTO'dan, Dilovası, halkına, açık, iftar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı