Haber Detayı
27 Mayıs 2019 - Pazartesi 16:59
 
Gebze ve Çayırova'ya yeni okullar geliyor!
Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü 6 yeni okul ve spor salonu için ihaleye çıkıyor. Kocaeli’nin birçok ilçesinde yapılacak yeni okullar ile ilgili ayrıntılar da belli oldu.
Güncel Haberi
Gebze ve Çayırova'ya yeni okullar geliyor!

6 YENİ OKUL VE SPOR SALONU

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kocaeli’de yapılacak 6 yeni okul ve spor salonu için ihaleye çıktığını duyurdu. İhale, 20 Haziran 2019 tarihinde Kocaeli Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü C Blok Teras Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. 

İLKOKUL, ANAOKUL, SPOR SALONU

İhalede yer alan okullar ile ilgili olarak duyurulan ihalede, Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde 822 Ada 4 Parsel üzerinde 24 derslikli Anadolu lisesi yapımı ve İzmit Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu (Ek tesi) yapımı ve iki alanın çevre tanzimleri, İzmit 23 Nisan İlkokulu sahası üzerine anaokulu binası ve spor salonunun yıkılarak 36 derslikli ilkokul yapılması ayrıca Gebze Zafer İlkokulu A-B bloklarının yıkılarak yerine 34 derslikli ilkokul binalarını yapımı ve çevre tanzimi işleri yer aldı.

ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

Gebze ilçesi 4680 Ada, 1 parsel üzerinde 28 derslikli İmam Hatip Ortaokulu, Mevlana Mahallesi 321 Ada, 1 Parsel üzerinde 28 derslikli ortaokul ve Halil Mahallesi 176 Ada, 59 Parsel üzerinde 34 derslikli ilkokul binaları yapımı ve çevre tanzimi için ihale gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, ve, Çayırova'ya, yeni, okullar, geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı