Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 14:02
 
Fikri Işık, Yıldırım'a destek için sahada!
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve bir önceki dönem Başbakan Yardımcımız Fikri Işık, bayramlaşma programlarının ardından yeniden sahaya çıktı ve çalışmaya başladı.
Siyaset Haberi
Fikri Işık, Yıldırım'a destek için sahada!

23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul seçimlerinde parti çalışmalarına katkı sağlayan Fikri Işık’ın hedefinde hemşerileri var. Kendisi de Gümüşhane doğumlu olan Işık, son iki gündür İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki Gümüşhane derneklerine gitti, hemşerilerinden AK Parti adayı Binali Yıldırım için destek istedi.
DERNEKLERİ GEZDİ
Işık’ın son iki günde Sultanbeyli Gümüşhane Derneği, Ümraniye Gümüşhane İli Yardımlaşma Derneği, Beykoz Gümüşhaneliler Derneği, Eyüp Gümüşhane Salyazı Derneği, Eyüp Gümüşhane Köse Yaylım Köyü Derneği, Bahçelievler Gümüşhane Köse İlçesi Derneği, Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği, Küçükçekmece Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Avcılar Gümüşhaneliler Derneğini ziyaret etti.
AKGÜL İLE BİRLİKTE 
Işık ziyaretlerini AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül ile birlikte gerçekleştirirken, NATO toplantısı için Çin’e gidecek olan Fikri Işık’ın Türkiye’ye döndükten sonra yine İstanbul seçimleri için sahada olacağı ifade ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fikri, Işık,, Yıldırım'a, destek, için, sahada!,
Yorumlar
Haber Yazılımı