Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 09:36
 
Fikri Işık'dan önemli uyarı!
Bir önceki dönem Başbakan Yardımcımız Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’tan uyarı; 'Belediye başkanı bana kızar diye düşünmeyeceğiz'
Siyaset Haberi
Fikri Işık'dan önemli uyarı!

AK Parti danışma meclislerine devam ediyor. Son toplantı Körfez’de yapıldı.

Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde yapılan 94. Körfez danışma toplantısına, önceki dönem Başbakan Yardımcısı ve milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, milletvekilleri Cemil Yaman ve İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt,  AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, meclis üyeleri ve AK Partililer katıldı. Danışma meclisi toplantısında bir konuşma yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, önemli uyarılarda bulundu.

Işık, “Kendi içimizde bu muhasebeyi yapacağız, sizler de görüşlerinizi, düşüncelerini söyleyeceksiniz. Bizler almamız gereken mesajı alıp ve işlemleri yapmak için yola koyulacağız. Kendi içimizde eleştiriden çekinmeyeceğiz, şu darılır, bu darılır şunu söylersem belediye başkanı bana kızar diye düşünmeyeceğiz ama şu kapıdan çıktıktan sonra biz AK Partiliyiz diyeceğiz” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fikri, Işık'dan, önemli, uyarı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı