Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 11:18
 
Erzak paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar!
Dilovası Şehit İlimdar Anadolu İmam-Hatip Lisesi idareci ve öğrencileri büyük bir projeyi tek başlarına hayata geçirerek ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketlerini ulaştırıyor.
Eğitim Haberi
Erzak paketlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar!

Dilovası Şehit İlimdar Anadolu İmamhatip Lisesi Müdürü Özgür Şafak kaya, Müdür Yardımcıları Esra Tıknaz, Sezgin Polat Koordinatör öğretmen Bilge Y. Aruç, öğrencilerle birlikte Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Alaattin Durmuş ve diğer mahalle muhtarları ve öğrenci velilerinden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere ramazan erzak paketlerini öğrencilerin bizzat ellerinden ulaştırarak sosyal yardımlaşma ve dayanışma bilincinin arttırılması pekiştiriliyor. Yapılan bu çalışmalar veli bazında takdirle karşılanarak vatandaşlar da büyük bir memnuniyet oluşmasına vesile oluyor. 

Okulun sosyal paylaşım sitesindeki yapılan paylaşım çok manidar bulunuldu. 

Bereketin ve paylaşmanın ayı olan Ramazan Ayında öğrenci, öğretmen ve okul idaresi olarak hazırladığımız Ramazan paketlerimizi mahalle muhtarımız. Sn. Alaettin Durmuş'un rehberliğinde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın bilincinde olan öğrencilerimiz ile yerlerine ulaştırdık.
Koordinatör öğretmenimiz Bilge Y. Artuç ve Müd. Yard. Esra Tıknas başta olmak üzere destek olan tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erzak, paketlerini, ihtiyaç, sahiplerine, ulaştırıyorlar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı