Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 11:41
 
Eğitimde, değişim ve dönüşüme övgü
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, milli eğitim bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un isteği üzerine önceki gün Ankara’ya gitti.
Eğitim Haberi
Eğitimde, değişim ve dönüşüme övgü

Vali Hüseyin Aksoy, milli eğitim bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’un isteği üzerine önceki gün Ankara’ya gitti. Bakan Selçuk’a “Kocaeli Eğitiminde Yaşanan Dönüşüm” ile ilgili bilgi sunan Aksoy, “Sayın bakanımız sunumdan çok memnun kaldı. Bazı projelerin bir süre önce açıklanan 2023 Eğitim Vizyonu ile örtüştüğünü söyledi. Katkı verenlere teşekkür etti” dedi

 

BAKAN ÇAĞIRDI

Önceki gün Ankara’da milli eğitim bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’a “Kocaeli Eğitiminde Yaşanan Son Dört Yıllık Dönüşüm” ile ilgili bilgi veren Vali Aksoy, “Sayın bakanımız, Kocaeli eğitiminde yaşanan son dört yıllık dönüşüm sunumunu çok beğendi. Sokaktaki çocukların eğitime kazandırılması ve 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan Okul Gelişim Modeli ile örtüşen ODAK projesi dikkatini çekti” şeklinde konuştu.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Vali Aksoy, milli eğitim bakanı Selçuk’un “Kocaeli Eğitiminde Son Dört Yıllık Dönüşümüne” katkı veren tüm paydaşlara teşekkür ettiğini ifade etti. Vali Aksoy, “Sayın bakanımız, sunumda dikkatini çeken ve beğendiğini söylediği projeleri yerinde görmek için en kısa zamanda Kocaeli’ye gelecek” dedi. Aksoy, Bakan Selçuk’un tüm eğitimcilerin öğretmenler gününü kutladığını, selam ve sevgilerini gönderdiğini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitimde,, değişim, ve, dönüşüme, övgü,
Yorumlar
Haber Yazılımı