Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 19:29
 
Dr. Höbek, İstikrar için AK Parti ile devam!
Seçim çalışmalarına Darıca'da devam eden AK Parti milletvekili adayı Dr. Hakan Höbek, ülkenin her alanda yaşadığı istikrar için AK Parti ile devam dedi.
Siyaset Haberi
Dr. Höbek, İstikrar için AK Parti ile devam!

AK Parti Kocaeli milletvekili adayı Dr.Hakan Höbek, Darıca'da ziyaret ettiği yerlerde sevgiyle karşılandı. Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Höbek’e, Darıca’da AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık da eşlik etti. Dr. Hakan Höbek, programına ilçenin sevilen isimlerinden Selim Kaval’ı ziyaretle başladı. Hastalığı nedeniyle evinde tedavi gören Kaval’a acil şifalar diledi. 


İSTİKRAR SÜRMELİ

Höbek, hasta ziyaretinden sonra ilçedeki esnafı da gezdi. AK Parti ile gelen ekonomik istikrarı anlatan Dr. Hakan Höbek, "Dünya son 15 yılda ciddi ekonomik krizler yaşarken, hepsi Türkiye'yi teğet geçti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile birlikte ekonomimiz, şoklara karşı dirençli hale geldi. Dış güçler son dönemde de dolar üzerinden Türkiye'ye vurmak istedi. Ancak Allah’a şükürler olsun ki ekonomimiz çok sağlam ve istikrarlı olarak yola devam ediyor. Bu istikrar, siyaset başta olmak üzere diğer alanlarda da var. Ve sürmesi için 24 Haziran'da AK Parti ile devam etmemiz gerekiyor" ifadesini kullandı.


EV EV GEZİYOR

AK Parti Kocaeli milletvekili adayı  Dr. Hakan Höbek'in bir sonraki durağı Nene Hatun Mahallesi oldu. Burada ev ziyaretleri gerçekleştiren Dr. Hakan Höbek, vatandaşlarla sohbet etti, 24 Haziran için destek istedi. Emek Mahallesi'nde de Mustafa Akyürek’e geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Höbek, iftarı Kazım Karabekir Mahallesi'ndeki Erzurum Turnalı Köyü Derneği'nde yaptı. İftar sonrası aynı mahalledeki Deli İlyas Sitesi sakinleri ile bir araya gelen Dr.Höbek, Darıca programını bu mahallede sahura kadar devam eden programlarıyla sonlandırdı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dr., Höbek,, İstikrar, için, AK, Parti, ile, devam!,
Yorumlar
Haber Yazılımı