Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 11:00
 
Dr. Hakan Höbek'e Dilovası'nda Sevgi Seli
AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, gitti her yerde halktan ilgi ve desteği görmeye devam ediyor. Dilovası'na seçim çalışmaları için gelen Höbek'e halkın ilgili olması sevgi seline dönüştürdü.
Siyaset Haberi
Dr. Hakan Höbek'e Dilovası'nda Sevgi Seli

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında önceki gün Dilovası'ndaydı.  Dr. Hakan Höbek, Dilovası'nda halkla buluşma ve  ziyaretlerine Hicret Camii ile başladı. Namaz sonrası cami cemaatiyle bir araya gelen Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, vatandaşlarla sohbet etti.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Hicret Camii'nden sonra İstiklal Caddesi'ni turladı, esnafı ziyaret etti. Esnafa hayırlı ve bol kazançlar dileyen Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, 2002 yılından bu yana ekonomide yakalanan istikrarı anlattı. Esnaf da ziyaretinden dolayı AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek'e teşekkür etti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek'in Dilovası proğramına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut, SKM Başkanı İhsan Şanlı da eşlik etti.

DAHA GÜÇLÜ OLMALIYIZ
İftarını Dilovası İlim Yayma Cemiyeti’nde yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, "Bize kapılarını açan sevgili başkanımıza ve üyelerimize teşekkür ederim" dedi. Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, iftarın ardından Diliskelesi Mahallesi'nde ikamet eden Osman Yılmaz'ı evinde ziyaret etti. Mahallelinin de yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, Türkiye üzerinde oynanan oyunların bozulması için 24 Haziran'da AK Parti'nin daha güçlü bir şekilde iktidarını sürdürmesi gerektiğini vurguladı.

SİVASLILARLA BİTİRDİ

Ev ziyaretlerine Hacı Yasin Korkmaz ile devam eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, son olarak Sivaslı hemşehrileriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz pazar günü Kocaeli'de yaptığı mitingi hatırlatan Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, "Kocaeli, her zaman AK Parti'ye en güçlü desteği vermiştir. Ben 24 Haziran seçimlerinden de rekor oranda oy bekliyorum" ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dr., Hakan, Höbek'e, Dilovası'nda, Sevgi, Seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı