Haber Detayı
11 Haziran 2018 - Pazartesi 18:28
 
Dilovası Devlet Hastanesi Çalışanları İftarda Buluştu
Dilovası Devlet Hastanesi çalışanları Hastane Başhekimi Op.Dr. Ömer Naci Yılmaz'ın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldiler.
Sağlık Haberi
Dilovası Devlet Hastanesi Çalışanları İftarda Buluştu

Dilovası Devlet Hastanesi çalışanları  Başhekim Op.Dr. Ömer Naci Yılmaz'ın  Hereke Marina Restaurant’ta düzenlediği iftar programında bir araya geldiler. İftar programına Hastane Başhekimi Op.Dr. Ömer Naci Yılmaz,İdari ve Mali İşler Müdürü İbrahim GEMİCİ,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hanife ÖÇAL ve hastane çalışanları katıldı.

İftar programında konuşan Dilovası Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ömer Naci Yılmaz, “Hastanemiz her geçen gün daha da büyüyerek vatandaşa hizmet etmeye devam ediyor. Bu geçen süre içerisinde bir yandan yeni ünitelerimiz hizmete girerken diğer taraftan personel sayımızda her geçen gün artarak devam ediyor. Artık her geçen gün bu aile daha da büyüyor.
Kardeşlik ve yardımlaşma, hoşgörü duygularının en yoğun olduğu bu manevi ortamda bir araya gelip iftar yapmayı geleneksel hale getirdik. İnşallah nice yıllar daha da büyüyerek bu geleneği sürdüreceğiz. Katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum " dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Devlet, Hastanesi, Çalışanları, İftarda, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı