Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 09:42
 
Dalkılıç ‘Ben herkesin sesiyim, kuru gürültücülere pabuç bırakmayalım!
Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkanı Ercan Dalkılıç, Demirciler, Köseler, Tepecik ve Çerkeşli mahallelerine yaptığı ziyaretinde ‘ halk beni iyi tanır, ötelenmiş ve ötekileştirilenlerin yani her kesin ve her kesimin sesiyim. Kuru gürültücüler beni iyi tanır onlara pabuç bırakmayalım ’ dedi.
Siyaset Haberi
Dalkılıç ‘Ben herkesin sesiyim, kuru gürültücülere pabuç bırakmayalım!

Saadet Partisinin Dilovası Belediye Başkan Adayı Ercan Dalkılıç, ilçenin Demirciler, Köseler, Tepecik ve Çerkeşli mahalelerine  yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm için söz verdi. Dilovası’nın son 10 yılı bu iktidarın gölgesinde geçtiğini belirterek “Ben 40 yıllık Dilovalıyım, sizler çok şeye şahitsiniz. Dilovası 2007 den sonra ilçe olduktan sonra sizin bu arazilerinizi  yandaş çetelerin talan ettiğini Demirciler, Köseler, Tepecik ve Çerkreşli köyleri üzerine kayıtlı ve köy tüzel kişiliğine ait olan yerler kimler tarafından gasp edildiğini çok iyi biliyorsunuz.  Sahte evrak ve belgelerle sizlerin arazilerini gasp edenlerle birlikte mücadele ederek hakkınız olan bu yerleri sizlere tekrar iade edeceğim. Mücadeleyi beraber yapacağız. Ben geçmişte Dilovası’nda herkesin sesi olmuştum bu sefer yine kaldığımız yerden devam ederek hepinizin sesi olacağım. Talancılara, yalancılara sahte yüzlere birlikte meydan okuyacağız dedi.

Vatandaşların taleplerini tek tek dinleyen Başkan Adayı Dalkılıç, belediye tarafından mağdur edilenlerin haklarını iade edeceğiz, Buralara dadanan mafya ve çeteler ile sizler gibi gözüken  sayıları üç beşi geçmeyen yerli işbirlikçiler benden korkuyorlar, neden  Ercan Dalkılıç kuru gürültüye pabuç bırakmaz diye dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dalkılıç, ‘Ben, herkesin, sesiyim,, kuru, gürültücülere, pabuç, bırakmayalım!,
Yorumlar
Haber Yazılımı