Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 15:33
 
Çolakoğlu Metalurji'nin geleneksel halk iftarı!
Çolakoğlu Metalurji'nin her yıl geleneksel olarak Dilovası halkıyla buluştuğu iftar programını bu yıl da Dilovalıların yoğun katılımıyla birlikte yaptı
Güncel Haberi
Çolakoğlu Metalurji'nin geleneksel halk iftarı!

Dilovası Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen İftara Çolakoğlu Metalurji Yönetim Kurulu üyesi Cahit Aşkın, Dilovası OSB Başkanı ve Çolakoğlu Metalurji şirketinin Kurumsal İlişkiler Direktörü Mustafa Türker, Mustafa Türker, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası eski belediye başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe başkanı Osman Akbulut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ile davetliler katıldı.

Çolakoğlu Metalurji A.Ş firmasının sponsorluğunda gerçekleşen İftar programında konuşma yapan Mustafa Türker, iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ederek  "Sizlerle bir arada olmaktan ve beraber iftar açmaktan son derece mutluyuz. Bu vesile ile siz değerli Dilovası halkının ve İslam alêminin Ramazan ayını kutluyor, Ramazan ayının milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa bereket ve huzur getirmesini diliyoruz.”dedi.

Ramazan ayının huzur ve kardeşlik ortamı oluşturduğunu ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Düzenlenen İftar sofrasıyla bizleri bir araya getiren Çolakoğlu Metalurji A.Ş firmasına yönetimine teşekkür ederim. İnsanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesinde Ramazan'ın büyük katkısı bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm Dilovası halkının ve İslam alêminin mübarek ramazan ayını huzur ve kardeşlik içerisinde geçirmesini dilerim.”dedi.

colakoglu3.jpg

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çolakoğlu, Metalurji'nin, geleneksel, halk, iftarı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı