Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:03
 
Cevdet Yılmaz, Bingöllü Kardeşlerime Güveniyorum!
Eski Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Dilovası’nda yaşayan Bingöllülerden partisinin adayı Hamza Şayir’e destek almak için geldi.
Siyaset Haberi
Cevdet Yılmaz, Bingöllü Kardeşlerime Güveniyorum!

Dilovası Bingöllü bakanı ağırladı, eski Kalkınma Bakanı ve aynı zamanda AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöllü hemşerileriyle bir araya geldi. Yoğun bir katılımla karşılanan Yılmaz’a AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman ve Sami Çakır, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhur İttifakı Dilovası Belediyesi Başkan Adayı Hamza Şayir, Dilovası Belediyesi Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz eşlik etti. Dilovası Belediyesi Başkanı Ali Totlar adaylarının sonuna kadar arkasında olduklarını vurgularken, programda kısa bir selamlama konuşması yapan Cemil Yaman, “Dilovası’nda AK Parti belediyeciliğinin devam etmesi gerekir. Ben Dilovası’nda yaşayan Bingöllü kardeşlerime güveniyorum” dedi.

“BÜTÜN BİNGÖL HAMZA BAŞKAN DEMİŞ”
Yaman’ın akabinde kürsüden kültür merkezini dolduran hemşerilerine seslenen Berdibek, “Sizlere sayın bakanımızla Bingöl’den selam getirdik.  Bugün yapılan yatırımların hepsi Recep Tayyip Erdoğan sayesinde yapıldı. Bingöllü kardeşlerimiz kadirşinaslıklarını göstermiş. Salona bakınca Hamza başkan Bingöllülerin işini bitirmiş bunu görebiliyorum. Bütün Bingöl Hamza Başkan demiş. Allah hepinizden razı olsun. Biz Dilovası’nda yaşayan Bingöllülere ve bütün Dilovalı hemşerilerimize güveniyoruz. Bu 31 Mart seçimlerin şahıdır. Dilovası’nın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında duracağından şüphemiz yok. AK Parti belediyeciliği Dilovası’nda devam edecek” ifadelerini kullandı.

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİM”
Son olarak salonda bulunanlara hitap eden Cevdet Yılmaz ise seçimlerin önemine değinerek şunları dile getirdi; “Bugün memleketimize yapılan yatırımlar Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sayesinde oldu. Artık tersine göç olacak, geçmişte Bingöl’den Kocaeli’ne İstanbul’a gelen vatandaşlarımız Bingöl’e geri dönecek ve orada iş imkanları bulacak. Geçmişte olmayan şeyler bugün gerçek oldu. Ne haldeyken nerelere geldik. Denizi geçtik derede boğulmayız inşallah. Dilovası’nda da bugün Kömürcüler OSB konusu var, bir Bingöllü kardeşiniz olarak elimden ne gelirse her türlü desteği vereceğime söz veriyorum.

“ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET”
Yaparsa yine AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan yapar. Türkiye’nin sıkıntılarını AK Parti’nin çözeceğini vatandaşlarımızın bildiği kadar, ülkemizi sevmeyenler de biliyor ve bu yüzden istikrarımızı bozmaya çalışıyorlar. 31 Mart seçimleri bu açıdan çok hayati seçimlerdir. 2023’e giderken son virajdır. Bunu da geçersek düze çıkacağımızı bildikleri için bunu engellemeye çalışıyorlar. AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın oyu azalırsa istikrarımızı bozmaya çalışacaklar. 2023’e giden yolda hedeflerimize daha güçlü ilerlemek için birliğimizi daha sıkı tutalım. 31 Mart’ta önce millet önce memleket diyelim.

"GÜN HAMZA KARDEŞİMİZE DESTEK GÜNÜDÜR"
Gün sorunları tartışmanın günü değil, birlik beraberlik günüdür. Bugün Hamza kardeşimize destek vermemizin günüdür. Siz Hamza kardeşimize destek verirseniz, güçlü bir siyasi desteği arkasına koyarsanız, o da her türlü ortamda Dilovası’nın sorunlarını dile getirir. Vatandaşlarımız ayakları yere basmayan hiçbir vaade prim vermemeli. 31 Mart’ın kazası yok. Eğer bir yanlışlık yaşarsak bu bölgemiz 5 yıl bunun acısını çeker. Olan Dilovası’na ve geleceğimize olur. Dilovası’nda belli bir ivme kazanan hizmetlerimiz var, eksik olan hizmetleri de AK Parti yapar.

“BİRİLERİ KONUŞUR AK PARTİ YAPAR”
Seçimsiz geçecek 4,5 senede yeni reformlar ve atılımlar yapacağız. Yeni projeleri devreye sokacağız. Son 3-5 senedir her yerden saldırdılar. Başka bir lider olsaydı başımızda başka bir şeyden bahsediyor olacaktık. Seçimsiz dönemi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Güçlü olmalıyız ki, bu dönemi en iyi şekilde değerlendirelim. Son 16 yıldır demokrasi noktasında en iyi reformları AK Parti yaptı. Birileri konuşur AK Parti yapar.” Konuşmaların ardından çekilen toplu aile fotoğrafıyla program sona erdi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cevdet, Yılmaz,, Bingöllü, Kardeşlerime, Güveniyorum!,
Yorumlar
Haber Yazılımı