Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 12:46
 
Çerkeşli’ye modern kütüphane
Dilovası Çerkeşli Mahallesi İlkokulu Müdürü Kemal Şahin iş birliğine gittikleri Okuma Sanatı Kulübüyle okullarına 25 bin TL değerinde nitelikli kütüphane kazandırdı.
Eğitim Haberi
Çerkeşli’ye modern kütüphane

Dilovası Çerkeşli Mahallesi İlkokulu’nda öğrenciler nitelikli kütüphaneye kavuştu. İçinde yeni nesil bilgisayar, zeka oyunları, Z okuma alanı ve eğitici kitapların da bulunduğu fonksiyonel kütüphanenin açılışı İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Okuma Sanatı Külübü Yetkilileri, Çerkeşli Mahallesi Muhtarı Aytaç Erdem, İlçe Jandarma Komutanı Muharrem Poyrazoğlu  ile  veliler ve öğretmenler katıldı.

Okul Müdürü Kemal Şahin öğrencilerin bilgi sahibi ve donanımlı bireyler olarak yetişmeleri için yoğun gayretler gösterdiklerini belirterek bir alışkanlıkları burada kazandırıyoruz, yardımlaşma ve dayanışma kültürü, okuyarak bilgiyi öğrenme alışkanlıklarının kazanılması hedeflenmektedir” dedi.

Kaymakam Mustafa Asım Alkan’da yapılan bu örnek çalışmayı yapmalarından dolayı Okul Müdürü Kemal Şahin ve Okuma Kulübü yetkililerini tebrik ederek, okuma kulübü yetkililerinin daha değişik sosyal projelerini ilçede yapmaları için davet ederek destek olacağını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çerkeşli’ye, modern, kütüphane,
Yorumlar
Haber Yazılımı