Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 23:02
 
Çapraz denetimde de tam puan aldılar!
Dilovası Devlet Hastanesi, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından koordine edilen çapraz denetime tabi tutularak tam puan aldılar.
Sağlık Haberi
Çapraz denetimde de tam puan aldılar!

Yapılan değerlendirme ziyaretine; Kocaeli Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Serkan Şenel, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş,Kandıra Ecz. Kazim Dinç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Bülent Uysal, Dilovası Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ömer Naci Yılmaz ve hastane yönetimi katıldı
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalarda; bu denetimlerdeki amaçlarının sağlık tesislerinin verimli bir şekilde çalışabilmesi, vatandaşların kaliteli bir sağlık hizmeti alabilmesi için alınması gereken her türlü tedbirleri almak, çalışmaları yerinde görmek ve farklı bir gözle değerlendirerek yaşanan aksaklıkları yerinde tespit etmek olduğu dile getirildi. Hastanenin yataklı servisi, acil servisi, poliklinikleri, gebe okulu, doğumhanesi, diyaliz ünitesi, ameliyathanesi ve diğer birimleri de gezilerek gözlemlerde bulunuldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çapraz, denetimde, de, tam, puan, aldılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı