Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 16:25
 
Büyükakın'a Bilecik’te veda yemeği düzenledi
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve Bilecik Valiliği'nden istifa eden Tahir Büyükakın için personel veda yemeği düzenledi. Büyükakın, Bilecik'te keyifle çalıştığını söyledi
Güncel Haberi
Büyükakın'a Bilecik’te veda yemeği düzenledi

AK Parti'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve Bilecik Valiliği görevinden istifa eden Tahir Büyükakın için veda yemeği düzenlendi. Yemekte konuşan Büyükakın, göreve başladığı günden itibaren olup biteni anlamaya çalıştığını ve sonra beklenen işi yaptığını ifade ederek, ''17 aylık süre içerisinde Bilecik'te keyifle çalıştım. Her zaman Bilecik'i yürekte taşıyarak yaşayacağım. Çünkü ben o ruhu taşıyorum. Söğüt ruhu benim yüreğimde taşıdığım ruh, bu toprakların ruhu.'' dedi. Konuşmaların ardından, Büyükakın'a, Vali Vekili Taşdöğen ve Belediye Başkanı Can ile diğer protokol üyeleri, kente yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çeşitli hediyeler verdi.

 

 

PROTOKOL UĞURLADI


Yemeğe Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, Milletvekili Selim Yağcı, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut, Belediye Başkanı Nihat Can, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Adalet Komisyonu Başkanı Muhammet Göktaş, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, kaymakamlar ve belediye başkanları ile kamu kurumlarının müdürleri katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 24 Kasım'da Büyükakın, Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmıştı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın'a, Bilecik’te, veda, yemeği, düzenledi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı