Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 14:47
 
Bu yıl 3. sünü düzenledikleri yıl sonu etkinlikleri sergisi açıldı.
Dilovası Mehmet Zeki Obdan Ortaokulu, bu yıl 3. sünü düzenlediği yıl sonu şenliği ve bilim sergisi, Kültür Merkezi etkinlik ve sergi salonunda açıldı.
Eğitim Haberi
Bu yıl 3. sünü düzenledikleri yıl sonu  etkinlikleri sergisi açıldı.

Dilovası Mehmet Zeki Obdan Ortaokulu öğrencilerinin geleneksel olarak bu yıl 3. düzenledikleri yılsonu şenliği ve bilim sergisi Dilovası Kültür Merkezinde yapıldı.

Düzenlenen etkinliğe Dilovası Kaymakamı Asım Alkan, Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Okul Müdürü Mustafa Aykut, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Murat Kara, okul müdürleri öğrenci velileri, ve çok sayıda ilçe halkı katıldı. 

Öğrencilerin hazırladıkları şiir dinletisi, müzikal derlemeler, folklor gösterileri, ve tiyatro gösterileri büyük beğeni toplayarak salondan bol alkış aldı.

Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve prorokol üyeleri daha sonra Bilişim ve resim sergisini gezerek öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin yetenek ve el becerilerinin mükemmel olduğunu belirterek başta okul müdürü Mustafa Aykut, idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, yıl, 3., sünü, düzenledikleri, yıl, sonu, , etkinlikleri, sergisi, açıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı