Haber Detayı
28 Eylül 2019 - Cumartesi 14:43
 
Bu ikiliyi Dilovası halkı çok seviyor!
Hastanede 3 yılı aşkındır görevini başarıyla yapan İbrahim Gemici’nin Farabi Devlet Hastanesine hastane müdürü olarak atanmasıyla birlikte Müdür Yardımcısı Mehmet Yeşilorman Dilovası Devlet hastanenin yeni müdürü oldu.
Dilovası Haberi
Bu ikiliyi Dilovası halkı çok seviyor!

Dilovası Devlet Hastanesi, Başhekimi Ömer Naci Yılmaz’ın kurumsal anlayış ve disipliniyle hastane personelinin tamamı  ilçe halkına  sorunsuz ve kesintisiz hizmet veriyor.

Hastane içi organizasyonu başarı ile yapan İdari İşler Müdürü İbrahim Gemici ve yardımcısı Mehmet Yeşilorman’ın gayretli çalışmaları meyvelerini verdi.  Cebrail Kuru’nun Farabi Devlet Hastanesi İdari İşler Müdürlüğü görevininden ayrılmasından sonra İbrahim Gemici’nin Hastanenin İdari İşleri Müdürlüğüne teklif edilerek atanması ve yardımcısı Mehmet Yeşilorman’ın da Devlet Hastanesi İdari İşler Müdürlüğüne getirildi. İbrahim Gemicinin Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesine İdari İşler Müdürü olarak gitmesi Dilovası Devlet Hastanesine de Mehmet Yeşilorman’ın getirilmesi  hastane çalışanlarıyla ilçe halkı tarafından memnuiyetle karşılandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, ikiliyi, Dilovası, halkı, çok, seviyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı