Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 12:11
 
Bravo Akif Hoca, Halk Eğitimi Marka Yaptı!
Dilovası Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, ilçenin 20 ayrı noktasında açtığı dönemsel kurslarının sergi açılışıyla yüzlerce kursiyere belge dağıtım törenleri düzenleniyor.
Eğitim Haberi
Bravo Akif Hoca, Halk Eğitimi Marka Yaptı!

Dilovası Kültür Merkezi sergi salonunda Halk Eğitim Merkezi’nin açtığı merkez sergiye Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Asım Avşar, Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Babaoğlu birim müdür ve amirleri ile kursiyer ve yakınları katıldı.

İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Akif Avşar, ilçenin değişik 20 ayrı noktasında onlarca dalda yüzlerce kursiyere yılın her ayında dönemsel kurslar açtıklarını, kapsamsal sergilerin ilkini merkez sergi alanı olarak bu gün açtıkları Dilovası Kültür Merkezinde diğer kursları ise Çerkeşli. Diliskelesi, Tavşancıl ve Tepecik mahallelerinde açacaklarını ifade ederek “Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne kadar vatandaştan gelen talepler doğrultusunda  yüzlerce kursu başarıyla tamamlayarak binlerce kardeşimizin bilgi ve birikimine,  görgü ve yaşamsal  aktivitelerine bir zenginlik kattık. Yıl sonu sergimize katılımlarından dolayı Kaymakamımız Mustafa Asım Alkan beyefendinin şahsında tüm katılımcılara hoş geldiniz diyorum dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’da yaptığı konuşmada, halk eğitim merkezinin yaptığı çalışmaları takdir ettiğini, yeni açılacak merkezle bu çalışmaları daha bir merkezde yapılacağını belirtti.

Şehit İlimdar Atasoy Anadolu İmamhatip Lisesinin öğrencilerinin Halk Oyunları ekibi ve Mehtaran Takımının gösterileri büyük  beğeni toplanarak ayakta alkışlandı. Kaymakam Mustafa Asım Alkan Okul Müdürü öğrenci ve hocalarını kutladı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bravo, Akif, Hoca,, Halk, Eğitimi, Marka, Yaptı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı