Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 10:08
 
Başkan Söğüt'ten talimat! Mesai bitimi makam araçları parka
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile yaptığı değerlendirme toplantıları sonrasında tasarrufa yönelik çeşitli kararlar aldı.
Güncel Haberi
Başkan Söğüt'ten talimat! Mesai bitimi makam araçları parka

Bu kararların ilki kullanılan makam araçları ile ilgili oldu. Şener Söğüt, mesai bitimi sonrasında tüm makam araçlarının otoparka çekileceğini ve gereksiz kullanıma izin verilmeyeceğini söyledi. 2019 yılında da çeşitli etkinlikler iptal edilirken, bunun başında da düzenlenen güreşler yer aldı. Her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen Altın Kiraz Festivali kapsamında ki Sevindikli Yağlı Güreşlerinin bu sene iptal edildiği öğrenildi.

Körfez Belediyesi, yine geleneksel olarak her yıl kutlanan Altın Kiraz Festivali’ni bu sene sade bir organizasyon ile kutlayacak ve tasarrufa gidilecek.

Burslar kalabilir

Körfez Belediyesinde yaklaşık 3 bin 500 öğrenciye verilen ve bu sene ilk taksiti ödendikten sonra devam edilmeyen öğrenci burslarında da henüz kesinlik kazanılmadı. Kaynak bulunması halinde bursların ödenmesi için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt'ten, talimat!, Mesai, bitimi, makam, araçları, parka,
Yorumlar
Haber Yazılımı